1147
648

سلام به همه کسی هست پرکاری تیرویید داشته و درمان شده باشه؟ قرص پروپرانولول باید همیشه مصرف بشه؟یا هر وقت تپش قلب  هست؟ دکتر بهم  فقط پروپرانولول 10 داده روزی 2 تا باید همیشه مصرف بشه ؟

من پرکاری تیرویید دارم یه دوره با قرص درمان شدم اما دوباره عود کرد.

پروپرانول هم میخوردم بی خواب میشدم و تپش قلبم بیشتر میشد دکترم گفت نخور.

حالا هم میگه یا باید عمل کنی یا باید ید بخوری.

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

وقتی که خوب شده بود بازم دارو مصرف میکردی؟تحت نظر هم بودی؟

تحت نظر بودم و هر شش ماه آزمایش میدادم.دارو نمیخوردم.

تا اینکه بعد از زایمان دومم دوباره عود کرد و دوباره شروع کردم به خوردن متی مازول

1156
تحت نظر بودم و هر شش ماه آزمایش میدادم.دارو نمیخوردم. تا اینکه بعد از زایمان دومم دوباره عود کرد ...

من دکتر فقط بهم پروپرانولول داده تا جواب ازمایش trab اماده بشه اگر مصرف نکنم مشکلی پیش میاد ؟شبا فقط پپش قلب دارم و نفس هم کم میارم؟

در مورد من گفت فقط وقتی تپش داشتی بخور.منم که نداشتم نمیخوردم.البته بهش گفتم و قطع کردم. اما گفت ای ...

می بخشید عزیزم بار اول چه مدت دارو خوردی که خوب شده بودی؟ نفس هم کم میاری؟

۱۸ماه متیمازول خوردم.

اوایل که نمیدونستم و دارو نمیخوردم هم نفس کم میاوردم هم یهو مثلا وسط خیابون ضعف میکردم که اصلا نمیتونستم راه برم.بعد که درمان رو شروع کردم خوب شد.وزنم هم حدود بیست کیلو کم شده بود.این جنبه ش از همه بهتر بود  

1189
۱۸ماه متیمازول خوردم. اوایل که نمیدونستم و دارو نمیخوردم هم نفس کم میاوردم هم یهو مثلا وسط خیابون ض ...

وزنت بعد از درمان زیاد شد؟من لاغر بودم الانم پرکاری تیرویید دارم لاغرتر شدم امیدوارم وزن رفتم برگرده