2703
2553
عنوان

تاپیک مفید و کاربردی لطفا همه بیاین

158142 بازدید | 1091 پست

بیاین تجربه هامون رو درمورد غذای بچه ها بگیم

من خودم چون یه بچه مریض و یه بچه کوچیک دارم و هرروز نمیتونم هی رنده کنم

عدس و ماش رو ۲۴ ساعت خیس میکنم و دو بار هم ابش رو عوض میکنم بعد گوجه خورد میکنم و هویج رنده میکنم و همه رو می ریزم توی میکسر و بسته میکنم و هرروز یه بسته میریزم تو غذای بچه هام

چون هر روز باید غذا درست کنم مونده هم نمیشه و نهایت مثلا دو هفته دارم

اینطوری هم توی وقت صرفه جویی میشه هم اینکه هرروز هویج و گوجه و حبوبات تو غذای بچه ها هست و هم اینکه اگه خواستیم جایی بریم یه بسته از اینها رو با خودمون میبریم و راحت غذاشون رو درست میکنیم

برای بچه های کم وزن هم میتونید بادام گردو و.. رو آسیاب کنید و مخلوط با غذا بهشون بدید

مخصوصا مخلوط بادام و ماست

شیربرنج که یه تکه کره هم توش باشه خوشمزه و عالی برای وزن گیریه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من سوپای ماهیچه پسرم و همیشه تو شیشه میپزم

اینجوری هم عصاره گوشت در میاد هم بوی فوق العاده ای داره هم مثل حلیم کش میاد  خیلیییی خاصیت داره

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2714
من سوپای ماهیچه پسرم و همیشه تو شیشه میپزم اینجوری هم عصاره گوشت در میاد هم بوی فوق العاده ای داره ...

ممنون عزیزم 

نوش جونش باشه

من قلم رو با پياز ميپختم ابشو صاف ميكردم

ميريختم  تو جا يخي هر دفعه يه مكعبيشو برميداشتم

هرروز ماهيچه يا مرغ با دو مدل سبزيجات ميدرستيدم ولي صبح تازشب همونو ميدادم چند مدل درست نميكردم

هويج و لوبيا سبز و كدو و كدوحلوايي و سيب زميني 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا از این مدل کارا بلد نیستم😔

عزیییزم

یاد میگیری

همینا که گفتم و بقبه دوستان میگن رو انجام بده اونوقت میبینی که چقد تو وقتت صرفه جویی میشه و بچت تپل میشه و مواد غذایی مفید به بدنش میرسه

من سوپای ماهیچه پسرم و همیشه تو شیشه میپزم اینجوری هم عصاره گوشت در میاد هم بوی فوق العاده ای داره ...

تو شیشه یعنی چطوری؟؟

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
تو شیشه یعنی چطوری؟؟

تمام مواد و میریزم تو شیشه یکمم اب میریزم تو قابلمرو پر از اب سرد میکنم و شیشه رو میندازم تو قابلمه و میزازم رو گاز ۳ ساعته میپزه و عالیییی میشه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706