2726
عنوان

پریودی و بی اعصابی

531 بازدید | 26 پست

خانووووما 

شماهام موقع پریود بی اعصاب میشین؟

منکه قبل دردام از اعصابم میفهمم قراره پریود شم

خلقم تنگ میشه 

حرصم میگیره 

گریه میکنم 

با نامزدم درگیر میشم

چیکار کنم که اینجوری نشممم

وای وای نگو من واقعا دیوونه میشم هاپو میشم😤😥فقط هم دلم میخواد گریه کنم  

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست خود ادم نیست ک به خاطر هورمون هاست..منم الان سه روزه پر پر شدم پاچه میگیرم هرچی میگم همسری بیچاره با لبخند ملیح نگام میکنه

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟
2728

منم شوهرم میگه موقع پری اعصابتم پریودی میشه😂

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

اففففففف من کلا زیر و رو میشممم! ضریب هوشیم در بخاطر آوردن مشکلات و اینکه چی بر من گذشته و قراره جواب فلان کس رو چی بدممم و گفتگوهای ذهنی و تصمیمات آنی و ... افسرده و غمگین و عصبی و .....

اففففففف من کلا زیر و رو میشممم! ضریب هوشیم در بخاطر آوردن مشکلات و اینکه چی بر من گذشته و قراره جوا ...

خیللللی اوضاع بدیه 

مردا واقعاااا نمیدونن باید چجوری رفتار کنن

دقیقااااا  انگار همممه بدن حق با منه

اینم بگم من همیشه اینطوری نمیشم

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
مردا خیلی باید مراعات کنن واقعا

خدارو شکر خیلی رعایت میکنه میگم اگه حامله شم چی میسه😂😁نمی ذاره دست به چیزی بزنم 

امروز بلک پری دیدم چن قطره دعا کنید نیا د و باردار شم 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
2706