2733
2734
عنوان

بچها گوشیای نوکیا خوبن؟کسی داشته؟

2295 بازدید | 12 پست

نوکیا مدلای جدیدشو دیدم خوشم امده شوهرم از دوستش که موبایل فروشه پرسیده گفته نه جالب نیستن😖

اما من دوس😓

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

سلام عشقم😍😍خوبی عزیزم

کم پیدایی چرا😔

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عشقم😍😍خوبی عزیزم کم پیدایی چرا😔

سلام خانوم خوبی عزیزم؟دخملات خوبن؟

سرکار میرم عصر خسته و کوفت میام شام درست میکنم و بیهوش میشم

میام ولی کمتر شده دیگه سعادت ندارم هم صحبت شما عزیزان بشم و از گرمای وجودتون فیض ببرم عزیز دلم

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
2728
سلام خانوم خوبی عزیزم؟دخملات خوبن؟ سرکار میرم عصر خسته و کوفت میام شام درست میکنم و بیهوش میشم میا ...

زنده باشی عزیززززم

ان شاالله هرجا که هستی موفق باشی😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
آره 6.1 پلاسشو خیلی دوسش داشتم لعنتیو گوشی نوکیا داشتی؟جدیداش که امده خیلی خوبن

از نظره ظاهری خدایی هواوی و نوکیا خیلی خوشگلن منم ۲روز پیش بازار موبایل بودم 

منتها نوکیا برنده خیلی قدیمیی بوده اما بعد از ورشکستگیش یه شرکته چینی مدیریتش میکنه یجورایی ساپورت کردنش تو ایران ب درد نمیخوره همش ناله میکنن قطعه نداره

بنظرم اگ مدل دوست داری چیزه بدی نی  اما اگ کیفیت و کاراییش برات مهمه سامسونگه گرون فروش بهتره 😂😂

اچ تی سیم خوبه 

حــیـوانات هم مخلـــوقہ خداے من و تو هستند‌😊پـس ڪمے مهربانـــتر❤
2738
البته همه برندی گوشی داشتم حتی ال جی و هواوی😁

لامصب همون ظاهرش دلمو برده ولی دقیقا حرف شمام یه جا دیگه خوندم که کیفیت نداره و یه شرکت چینی رو پا نگهش داشته

سامسونگ اون مدلی که من میخام خیلی بالاس قیمتش

ولی خوب عالیه کیفیت گوشیاش مرگ نداره

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
آره 6.1 پلاسشو خیلی دوسش داشتم لعنتیو گوشی نوکیا داشتی؟جدیداش که امده خیلی خوبن

نوکیا ۶.۱ محشره من خیلی وقته دارم و با توجه به بی انضباطیم ک هزار بار از دستم افتاده و اب خورده سالم سالمه و دوربینشم زده شونزه ولی خب از نظر من بهتره میخام یکی برا مادرم بخرم متاسفانه گیر نمیاد همینم ک دارم باید مراقب باشم واقعا