2733
2734
عنوان

نامزدی😥😕

119 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من قبلا هم بع خاطر این مسئله تاپیک زده بودم الان بازم مجبور شدم بزنم میشه راهنماییم کنین ؟ 

من تو عقدم سر اینکه خونه ی نامزدم بمونم اختلاف داریم زیاد میرم مامان بابام ناراحت میشن کم میرم نامزدم قهر میکنه نمیدونم چجوری قانعش کنم یا بهانه بیارم که فقط ماهی یبار برم 😢😦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که نامزد هستید سعی کنید میانه رفتار کنید البته بیشتر اولویت با پدر و مادرتون هست چون هنوز هم دختر اون خونه هستید شب هم نمونید خونه مادر شوهرتون اینجوری خیلی بهتره. البته بستگی به رسم و رسومات هم داره

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2728

کلا تو نامزدی هر چی کمتر بری اون سمتا بهتره احترام و حرمت هم حفظ میشه ..حرف و حدیثم کمتره.. ...هفته ای ی سر زدن ماهی ی شب موندن کافیه ....قهر میکنه ینی چی بچه بازیه مگه عههه ..مردای این دور و زمونه چشونه اه اه

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

بنطرم به حرف مان بابات گوش بده😀😮ولی اخه من موندم مگه نمیشه کارای شب رو روز کرد ایقد به شب حساسن.بنطرم خودتو الکی جلو چشم مامان بابات بد نکن.نامزادتم اینجوری واسه حرف پدر زن مادرزنش مجبور میشه احترام قایل بشه.

2738