2726

سلام دوستان نوزاد یه ماه و پنج روزم سه روزه مخصوصا شبا خیلی بی قراری میکنه و مدفوعش کم شده بود و از دیروز عصر دیگه مدفوع نکرده،ب نظرتون بی قراریش واسه همونه؟خیلی هم زور میزنه و به خودش فشار میاره،راهکاری اگه دارین بگین ک انجام بدم تا راحت تر دفع داشته باشه😙

شاید هیچی اونجور ک میخوام نیس ولی تلاش میکنم واسه رسیدن به آرزوهام👧💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دكتر به من گفت تا دو روزم مدفوع نكرد مهم نيست بعدشم زور زدن و فشار آوردنش واسه دل دردشه،پسر منم همينه،يكم ترنجبين بهش بده شكمش راه ميفته براي دل دردشم خوبه

2728

بچه ایی ک شیر خشک میخوره باید اب جوشیده تو دما اتاق هم جدا بخوره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
کمکی هم بهش شیر خشک آپتامیل  میدم چون شیرم کمه

احتمال داره واسه اون باشه پس

.چرا فکر میکنی شیرت کمه؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

خاکشیر بانبات بجوشون صاف کن بده بخوره دخترمنم همینجوریه الان شش ماهش هست دور نافش با روغن زیتون چرب کن مقعدشم همچنین چرب کن خوب میشه ب امیدخدا

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙

معقدشو چرب کن با روغن زیتون ی ذره گوش پاکونن ببر داخلش....پاهاشو بگیر فشار بده داخل شکمش...در جهت عقربه ساعت شکمشو ماساژ بده...ترنجبینم میشه بدی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706