1147
648

سلام 

شوهرم میگه من از خانوادت خوشم نمیاد ازشون متنفرم نمیخوام تا آخر عمرم باهاشون رفت و آمد کنم تو هم حق نداری حتی اونا هم نباید بیان خونم یا من یا خانوادت...😭😭😭

شما بگین من چیکار کنم با همچین آدمی از اول ازدواج جیگر منو خون کرد حالم ازش بهم میخوره...

تقصیر خانوادشه همش پرش میکنن😔😔😔😔

چه غلطی کنم😢😢

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

فعلا ی مدت از خانوادت فاصله بگیر  بعدا کم‌ کم خودت رابطه رو باز کن

اونوهم مجبورنکن ک رابطه داشته باشه چون مهم نیست

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴سال ب سختی باردار شدم خواهههههش میکنم واسه نینیم ی صلوات بفرستین 🙏🙏
1156

الانم دارم گریه میکنم....

شوهرم خیلی مشکلات دیگه داره بداخلاقه دست بزن داره بددهنه شکاک بددل متعصب مغروررر کینه ای بچه ننه مرد سالار و خیلی چیزای دیگه...

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

وای که الان هرجی‌تو این تاپیکا میخونم‌میبینم کپیه شوهر ستبق منن! شوهر سابق منم همش بی دلیل مشگل داشت میگف حق ندارن‌بیان تازه انتظار جهاز ۱۰۰ میلیونی هم‌داشت

من میتوانم میشود ...آرام تکرار میکنم☺
خب چرا همچین چیزی میگه؟؟

میگه از اول ازشون خوشم نمیومد پشیمونم از ازدواج با تو...

علت اینکه از خانوادت خوشش نمیاد ریشه داره؟بحثشون شده با خانوادت؟یا یک اتفاق؟

چند ماه پیش برا طلاق رفتم خونه ی بابام بخاطر همون ماجرا ولی شوهرم از اول اذیت میکرد سر رفت و امد

بگو از اول كور بودي مگه منم مال همون خانواده بودم چرا منو گرفتي

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ جانانم در اين دنيا امدنِ تو درست ترين و لذت بخش ترين تصميم خودخواهانه من و پدرت بود
1189

عزيزم برو مشاوره يا با مشاور تلفنى صحبت كن اونا خيلى كمكت ميكنن و راهكارهاى كليدى بهت ياد ميدن

ولى تجربه ميگه طرف همسرت رو بگير  تو ظاهر ولى در باطن كار خودتو بكن شايد به روابطتون با خانوادتون حساسه دو بار  حرفاشو گوش بده بپرس حرف دلش چيه مشكلش چيه 

عاشق ابى ام 💖 با آهنگاش حال ميكنم👌👍وزن فعلى ٦٥... وزن تا عيد ٦٠.... وزن نهايي ٥٨...👌👍 
همينطور بي دليل گفت؟؟مشكل رواني داره مگه

مطمئنم مشکل روانی داره الکی الکی بحث شروع میکنه دعوا میکنه

چند دقیقه ی پیش هلم داد رد دستاش رو بدنمه...

میگه از اول ازشون خوشم نمیومد پشیمونم از ازدواج با تو...

تو هم نرو پیش خونوادش مساوی بشه

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
1184
تو چی؟ تو هم پشیمونی؟؟

خییییلی به شدت

مطمئنم مشکل روانی داره الکی الکی بحث شروع میکنه دعوا میکنه چند دقیقه ی پیش هلم داد رد دستاش رو بدنم ...

واقعا چه مردی مریضی😒

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
تو هم نرو پیش خونوادش مساوی بشه

میگه تو باااااااید بیای

1178