2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای انشاالله ک هیچ وقت هیچ بچه ای تب نکنه .

شیاف بزن براش رو ساعت هر ۶ ساعت .پاشویه .زیر بغل و رون پاشو بیشتر .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

پسرم از شنبه با سردرد از مدرسه اومد از همون شب تا الان تب میکنه تبش با اینا و شیاف و ... پایین نمیاد همسرم برد دکتر گفته گوشش چرک کرده و گلوش هم کرم داره یه چرک خشک کن و مسکن و این داد

به نظرتان چرا تب خوب نمیشه

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون

سلام خب توضیح ندادی که😲

فقط تب داره یا علایم دیگه ایم داره اگر فقد تبه و پایینم نمیاد احتمالا عفونت باشه باید ببری دکتر ازمایش مینویسه

اگرم علایم سرماخوردگیه پاشویه ش کن استامینوفن بده اگرم خیلی بالاس شیاف بزن میاد پایین پروفن ام خوبه اگه سنش مناسبه

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪 
تب زیر بغلش گند درجه هست؟ اگه بالای ۳۹ هست و با شربت پایین نیومده تنشویه کن  و شیاف استامینوف ...

تبش ۳۹ هست و شیاف ۱۲۵ آشنا گذاشتم پایین نیومد چقد باید بزارم ؟

دیدم پایین نیومده ۴ ساعت بعد ۷ سی سی پرو فن دادم

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
تبش ۳۹ هست و شیاف ۱۲۵ آشنا گذاشتم پایین نیومد چقد باید بزارم ؟ دیدم پایین نیومده ۴ ساعت بعد ۷ سی سی ...

چند کیلو هست؟

تنشویه هم حتما بکن

یه پارچه خیس از زیر بعل تا کشاله رانش و یه پارچه خیس روی پیشونیش بزار

به دست و پاش چیزی نذار 

بیست دقیقه تا نیم ساعت تن شویه کن

به ازای هر ۱۰ کیلو یه شیاف ۱۲۵ بزار

البته الان پروفن دادی صبر کن بعدش دیگه نده

🧚‍♀️
پسرم از شنبه با سردرد از مدرسه اومد از همون شب تا الان تب میکنه تبش با اینا و شیاف و ... پایین نمیاد ...

متاسفانه دختر من هم دقیقا همین مشکل رو داشت آزمایش دادن عفونت وارد خونش شده میخواستن بستریش کنن اونم گفتن از گوشش هست اللن دو هفته شت درگیرشم. اگه بی اشتهاست حتما دوباره ببرش دکتر.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2706