2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شما دستگاه میکرودرم آخرش خریدین یا نه؟ 

من خیلی تحقیق کردم دربارش  نوشته بود دستگاه باید حالت پودری داشته باشه وگرنه به درد نمی خوره!!!

اگه خریدین می شه پیام بدین که چه مارکی بوده؟ راضی بودین یا نه؟

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
شما دستگاه میکرودرم آخرش خریدین یا نه؟  من خیلی تحقیق کردم دربارش  نوشته بود دستگاه باید ...

نه من از یه آشناییمون که مغازه داره پرسیدم گفت به درد نمیخوره 

برای همسرم میخواستم چون خیلی چربی زیر پوست داره 

بعد هم فکر کردم این کارها رو با دکتر انجام بدم بهتره 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
نه من از یه آشناییمون که مغازه داره پرسیدم گفت به درد نمیخوره  برای همسرم میخواستم چون خیلی چر ...

برو تاپیک   اصول زیبایی در منزل بخون.  استارتر بهار امیدواری دستگاه میکرودرم خونگی از اون پودری هاش داره می گفت خیلی خوبه پوستش شفاف کرده!! 

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...

سلام من خودم کرم روز وشب وانواع سرم مراقبتی پوست رو توی خونه با کمترین هزینه درست میکنم.هیچ مواد شیمیایی هم توش نیست .توی یوتیوب کانال دارم وویدئوهامو اونجا میزارم.با نامLayla A

اگه دوست داشتین خودتون توی خونه کرم روز وشب.انواع سرم وتونر رو درست کنین حتما از کانال من دیدن کنید

2706