2410
2553
عنوان

ی لحظه خانمای محترم میشه بیایین

64 بازدید | 12 پست

شما اگه کسی از کربلا بیاد واسش چی میبرین کادو ی گل شرینی

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
@نیلوفرخانوووم   عزیزم بیا

سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سوغاتی هم نمیارن چون خیلی ها دوست دارن برن زیارت ولی بخاطر مخارج بعدش نمیرن دستشون تنگه .. بخاطر همین کلا همه جا باب شده سفره نندازن و سوغاتی نیارن اقوام هم کسی پلاکارد نمیبره کادو هم نمیبره.. حالا ببین رسم خودتون چجوریه .. بنظر من ی گلدون بزرگ گل طبیعی بگیری خیلی بهتره موندگاره همیشه گوشه خونشون دارنش ویادگاری میمونه بهتره تا گل وشیرینی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
 سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سو ...

اون ایموجی خودش اومده😅😅

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
 سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سو ...

اخه ما از رسمشون خبر نداریم از کربلا امده گفتم ببینم نظرتون چیه مرسی عزیزم😊

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
اخه ما از رسمشون خبر نداریم از کربلا امده گفتم ببینم نظرتون چیه مرسی عزیزم😊

مگه فامیل نزدیکتون نیست؟ همون گلدون گل خیلی خوبه .. ی گلدون گل یاس بگیر ک همیشه عطرش تو خونشون بپبچه و بیادتون باشن .. بهترین کادوست