1147
44

ظرف .. گل..

واسه مامانم لباس خریدم و گل

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
باید کادو خرید

بخری قشنگتره...

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  
اخه ما میخوام ی دست گل طبیعی ی جعبه شرینی 

خب اینم خوبه.. فک کردم دست خالی میخای بری

@نیلوفرخانوووم   عزیزم بیا

سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سوغاتی هم نمیارن چون خیلی ها دوست دارن برن زیارت ولی بخاطر مخارج بعدش نمیرن دستشون تنگه .. بخاطر همین کلا همه جا باب شده سفره نندازن و سوغاتی نیارن اقوام هم کسی پلاکارد نمیبره کادو هم نمیبره.. حالا ببین رسم خودتون چجوریه .. بنظر من ی گلدون بزرگ گل طبیعی بگیری خیلی بهتره موندگاره همیشه گوشه خونشون دارنش ویادگاری میمونه بهتره تا گل وشیرینی

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
1194
 سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سو ...

اون ایموجی خودش اومده😅😅

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
اخه ما از رسمشون خبر نداریم از کربلا امده گفتم ببینم نظرتون چیه مرسی عزیزم😊

مگه فامیل نزدیکتون نیست؟ همون گلدون گل خیلی خوبه .. ی گلدون گل یاس بگیر ک همیشه عطرش تو خونشون بپبچه و بیادتون باشن .. بهترین کادوست