1093
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

892
@نیلوفرخانوووم   عزیزم بیا

سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سوغاتی هم نمیارن چون خیلی ها دوست دارن برن زیارت ولی بخاطر مخارج بعدش نمیرن دستشون تنگه .. بخاطر همین کلا همه جا باب شده سفره نندازن و سوغاتی نیارن اقوام هم کسی پلاکارد نمیبره کادو هم نمیبره.. حالا ببین رسم خودتون چجوریه .. بنظر من ی گلدون بزرگ گل طبیعی بگیری خیلی بهتره موندگاره همیشه گوشه خونشون دارنش ویادگاری میمونه بهتره تا گل وشیرینی

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
1103
 سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سو ...

اون ایموجی خودش اومده😅😅

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
 سلام عزیزم .. بستگی داره رسمتون چجور باشه . تو شهر ما اونایی ک زیارت میرن سفره نمیندازن سو ...

اخه ما از رسمشون خبر نداریم از کربلا امده گفتم ببینم نظرتون چیه مرسی عزیزم😊

کاربر قدیمیم 😐زدن کاربریمو ترکوندن 😭
اخه ما از رسمشون خبر نداریم از کربلا امده گفتم ببینم نظرتون چیه مرسی عزیزم😊

مگه فامیل نزدیکتون نیست؟ همون گلدون گل خیلی خوبه .. ی گلدون گل یاس بگیر ک همیشه عطرش تو خونشون بپبچه و بیادتون باشن .. بهترین کادوست