2733
2734
عنوان

بیاین بیاین کارتون دارم بدوییین

267 بازدید | 43 پست

تو رو خدا کمکم کنید من شوهرم بچه بوده باد فتق داشته عمل کرده ولی دوباره اوت کرده و چند روز پیش رفتیم دکتر برا باد فتقش که دکتر بهش گفته واریکوسل داری و باید سریع بچه بیاری 

حالا یه دکتر دیگم رفتیم که اونم گفته عمل باد فتق نکن اول بچه بیار بعد عمل کن 

منو شوهرن ۴ ماه ازدواج کردیم 

من سنم کمه ۱۹ سالمه ما اول قصد داشتیم ۵ یا ۶ سال دیگه بچه بیاریم ولی الان شوهرم میگه بهتره تا یه سال دیگه بچه بیاریم که بعدا برای بچه گرفتار دکترا نشیم 

چیکار کنم کسی هست در این مورد تجربه داشته باشه؟

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشیدبادفتق چیه؟

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگلی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیست❤.  زندگیم ( همسرم+نی نی تودلم👪)

ازهمین الان جلوگیری نکن چاره ای نیس بهترازاینه که فردا اه بکشی تابه بدبختی یه بچه ایابیاد ایا نیاد

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
2738

اره راست میگه اقدام کن .همسر منم واریکوسل داشت عمل هم کرد ولی بازم بچه دار نمیشیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب عزیزم این ی موردیه که پیش اومده بچه بیارین که بعدا دچار مشکل نشین

خوب باورت میشه من اصن بچه نمیخوام حالا میخوام بدونم کسی اینجوری تو نینی سایت بوده که بعدا بچه دار شه 

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
2706