2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بردم بهداشت یه سری سوال پرسیدن همه کارایی که تو سنش باید انجام بده رو میده فقط جفت پا نمیپره و رو یک پا تعادل نداره بمونه.بهم گفت دو هفته باش تمرین کن اگه یاد نگرفت بیا اینجا بفرستیم روانشناس.نمیدونم واقعا مهمه این قضیه یا نه.اطافیان میگن نبر مهم نیست.اما فکرم درگیرشه.گفتم شتید کسی باشه که چیزی بدونه کمکم کنه

2738
☹☹☹☹اره خب فکر میکنم چیز کم اهمیتی نیست.

سلام عزيزم 

پسر من الان ٣ سالشه و همين مشكل رو داره، توروخدا بيا بگو اون سال كه اين تاپيك رو زدي بعدش چهار كردي؟ پسرت واقعن مشكل داشت؟؟؟!! نگرانم نكنه پسرم مشكل داره🙁🙁

سلام عزيزم  پسر من الان ٣ سالشه و همين مشكل رو داره، توروخدا بيا بگو اون سال كه اين تاپيك رو ز ...

سلام عزیزم.نه مشکلی نداره چند ماه بعد یاد گرفت خداروشکر.جفت پا پریدن برا بعضی بچه ها یه مقدار پیچیدست.البته جامبو جامپینگ خیلی کمک کرد که یاد بگیره.همینا که با بند میبندن بچه رو میفرستن هوا

سلام عزيزم  پسر من الان ٣ سالشه و همين مشكل رو داره، توروخدا بيا بگو اون سال كه اين تاپيك رو ز ...

سلام عزیز

میدونم خیلی گذشته از این تاپیک ولی پسر من سه سالو چهار ماهست و نمیتونه بپره 

مشکل شما چطور حل شد؟ 

سلام عزیز میدونم خیلی گذشته از این تاپیک ولی پسر من سه سالو چهار ماهست و نمیتونه بپره  مشک ...

سلام عزيزم

ببين روي فرش كوسن چيدم و دو دستش گرفتم و گفتم بپر

هي چندين بار در طول روز اين كار كردم

تا اينكه كم كم بدون دست من خودش پريد 😀