2737
2734
عنوان

شقاق و شیردهی درد ناک

3742 بازدید | 6 پست

این تاپیک رو نوشتم برا همه مامانای فداکاری که مشکل شقاق و شیر دهی دارن،

منم همینجوربودم 

وقتی بچه شیر میخاست به معنای واقعی کلمه ینی یکی منو شکنجه میکرد،به حدی درد و سوزش داشتم انگار که یکی زغال داغ میزد سر سینه ام و یکی باسوزن داغ میزد تو سینه ام

،بعد تب و لرز و ضعف و رخوت میگرفتم حالت سرماخوردگی شدید سینه هام شیدی سنگین و داغ و دردناک بودن،شیر ک میدادم شقاق سینه ام و سوزش و درد شون باهم شرو میشد

دور اطدافیام میگفتن اشکال نداره شیر بده خوب میشی

ولی خبر نداشتن من داشتم از داخل اب میشدم

دگه نتونستم تحمل کنم بعد ده روز رفتم دکتر 

دکتر گف سینه ات ماستیت شده

ی کپسول کلوگزاسیلین داد هر 6ساعت برا درد و سفتی و سنگینی،و اینکه تب و لرز نکنم

بعد کرم لانولین داد،ک پیدا نکردم بجاش شقاق سینه هیدرودرم زدم،و قطره نیستات برا برفک بچه و پماد تریامیسولون ان ان برا سر سینه خودم

خلاصه

من قطره و پماد استفاده نکردم خیلی طول وشید ،ینی وقتم نمیشد دیگه ،تا اینکه بعد استفاده 5تا بسته کپسول ماستیت )عفونت سینه(خوب شد،شقاقشونم بهتر شد ،ینی قابل تحمل تر شده 

الانم دو روزی میشه شروع کردم به قطره و پماد نیستات،ک یکسره خوب شدن خدارو شکر38روز با زجر و گریه بچمو شیر میدادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی. بدنیا اومد سالم سالم بود  سنو و چکاپ کامل خون و ادرار  همه چیزش خوب بود فقط فاویس ...

وای الهی شکر فقط اگه ممکنه بگو تو بارداری تا چند ماهگی ورمو نشون داد؟ تو سونوهای بعدی ورم کمتر شده بود یا بیشتر؟

هیچی. بدنیا اومد سالم سالم بود  سنو و چکاپ کامل خون و ادرار  همه چیزش خوب بود فقط فاویس ...

الحمدلله چقدر خوشحال شدم برا منم دعا کن بچه ام سالم باشه

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر