2733
2734
عنوان

من و دنیای خوشبختی

156 بازدید | 19 پست

بدون شکست عشقی و دوس پسربازی ب عشقم رسیدم دوماه بعد ازدواجم خیلی زود و راحت بچه دارشدم پدرو مادر خوب خانواده نرمال و سرشناس وخوش نام خاستگاران فراوان حتی تا وقتی شکمم موقع بارداری نیومده بود جلو همسر فوق العاده برا تمام اینا روزی صدبارخداروشاکرم ولی میترسم من همیشه فک کنم یه جایی توزندگی باید یه مشکل باشخ پس بیمادی من همون مشکله حتی از دعا برای خوب شدن میترسم

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 

واقعا اینجوری ک بنظرتون ک باید  ادما یه جای زندگیشون بلنگه؟

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
واقعا اینجوری ک بنظرتون ک باید  ادما یه جای زندگیشون بلنگه؟

فقط اومدم بگم برام دعا کن 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدای مهربونم شکرت

ولی لطفا زودی لباس عافیت بهم بپوشون بگین امین و صلوات لطفا

از بس اینو تو ذهنمون جا کردن که میگن کسی بی مشکل نیست..کسی تو این دنیا خوشی نکرده .....

نه عزیزمن تو خوش باشه که خوشبحالته...و همیشه بگو   ماشاللله

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
ان شالله روز به روز حالت بهتره شه عزیزم و بچه ی دومتم بسلامتی به دنیا بیاری 😘

ارزومه بچه دوم ولی میترسم بخاطر مشکلم 

2738
از بس اینو تو ذهنمون جا کردن که میگن کسی بی مشکل نیست..کسی تو این دنیا خوشی نکرده ..... نه عزیزمن ت ...

اره همه میگن کسی بی مشکل نیست همه یه جایی میلنگن

خدای مهربونم شکرت ولی لطفا زودی لباس عافیت بهم بپوشون بگین امین و صلوات لطفا

اللهم_صل_علی_محمد_و_ال_محمد#   

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

مهربان بانو خیلی زحمت کشیدی عزیزم متشکرم خودشون تهرانن یا تبریز فک کنم دیدن خودش بهتر از نماینده هاشونه

2706