2737
2734

سلام من خیلی نگرانم. بچه که بودم آبله مرغان نگرفتم تا رسیدم به بارداری اولم که دوسال پیش بود. به دکترم گفتم آبله نگرفتم اونم میگفت نه حتنا بچه بودی گرفتی و این حرفاا. خلاصه برام آزمایش نوشت دیدیم چه خاکی به سرم شد. نگرفته بودم   معلم هم بودم توو مدارس ابتدایی خیلی درمعرضش بودم. خلاصه با نذر و نیاز و مرخصی و این داستانا تموم شد و بخیر گذشت. دخترم الان 18ماهش شده صحیح و سالمه. بعد زایمانم پرس و جو کردم راجع به واکسن آبله‌مرغان دیدم اصلا توو ایران پیدا نمیشه. خلاصه نگرفتم تا دوباره باردار شدم الانم روز از نو روزی از نو. خیلی استرس دارم بخدااا . تورو خدا اونایی که گرفتن یه کم دلداریم بدن

منم نگرفتم تو ازمایشم معلوم بود ولی دکترم چیزی نگفت هنوز باردار تیستم

توو بارداری یه کم استرس آدم زیاد میشه. سعی کن بگیری یه جوری که خیالت راحت باشه توو بارداری. مثل من هربچه ای که ببینی یهو ته دلت خالی نشه که نکنه آبله داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توو بارداری یه کم استرس آدم زیاد میشه. سعی کن بگیری یه جوری که خیالت راحت باشه توو بارداری. مثل من ه ...

اخه دیگه میخوام اقدام کنم

من همسرمم نگرفته

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2728
اخه دیگه میخوام اقدام کنم من همسرمم نگرفته

شوهرمنم نگرفته. با دکترت قبلش یه صحبتی بکن. البته اینم بگماااا ابله مرغان تا 12هفته اول بارداری خیلی خطرناکه و یه هفته اخر بارداری که نزدیک زایمانه

شوهرمنم نگرفته. با دکترت قبلش یه صحبتی بکن. البته اینم بگماااا ابله مرغان تا 12هفته اول بارداری خیلی ...

دکترم دید

جیزی نکفت

اخه واکسن اینا هم نداره

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35