2726

سلام دوستای گلم میشه اگه کسی از قرصی برا تحرک و تعداد اسپرم جواب گرفته به منم بگه؟؟؟چی موثر هست تا بهش بدم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره عزیزم شوهر من واریکوسل داشت دکتر بهش دارو  قرص ویتامن E 400  و قرص سیلین پلاس قهوه ای رنگه از خانواده قرص های زینگه... بهش داد گفت دوماه بخوره منم رفتم ازمایش دادم سالم بود دکتر بهم ویتامینه داد الان داروهام تموم شده دقیق سر دوماه بی بی دو روز پیش مثبت شد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
ما آی یو ای کردیم

ترو خدا من از صبح دارم میگردم😀 

آی یو ای کردی 

من صد تا سوال دارم دوستم 😢

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عزیزم همسر من هم واریکوسل داشت هم کم تحرکی و کمی اسپرم ..ارولوژ برید دارو میده ولی راستش مال خیلی وقته ۱۵سال پیشه..انشالله درست میشه نگران نباشید فقط استرس بده سمه ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
ترو خدا من از صبح دارم میگردم😀  آی یو ای کردی  من صد تا سوال دارم دوستم 😢

سواات چیه دوستم بپرس.

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

عزیزم من شوهرم اسپرمش بدشکل بود بقیه چیزاشم لب مرز بود ماه پیش دکتر یه کپسول تقویتی بش داد پروفرتیل و ویتامین ای و سی و خداروشکر من همین ماه باردارشدم با اینکه خودم تنبلی داشتم و یکسال تواقدام بودیم

فقط سردی هم نمیزاشتم بخوره فقط چیزای گرم و قوت دار

2706