2410
2553

سلام

روز بخیر

من کارمند هستم ولی بشدت وقت کشی دارم و کارهامو میزارم لحظه ی آخر 

امروز و فردام خیلی زیاده

گاهی خوبم بیشتر اوقات نه خوب نیستم ! 

نت و فضا مجازی هم زیاد میام تایم کارم !

حالا میخوام از همین نت اومدنم کمک بگیرم ترغیب بشم شاید تغییر رویه ای بلند مدت در من ایجاد شد 

تجربه های شما رو با آغوش باز پذیرا هستــــــــــم . 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

از اول روز کارهایی که باید انجام بدی رو بنویس. یکی یکی انجام شد خط بزن.

من همین کارو میکنم هم سرکار هم کار خونه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدف های فعلیم برای این تاپیک

1. اول هر روز میام اینجا و تقریبا جزییات کارایی قراره انجام بدم رو می نویسم و در پایان روز میام و تعداد کارای انجام شده رو میگم .

2. نمره دهی ب خودم پایان روز از 5 نمره

3. بیان ایرادات و حسن های روزانه ی کاریم و چیزایی ک وقتمو هدر دادم . 

2720
آغوش منم بااااااااازه چون منم مشکل شمارو دارم

وای چه عالی خخخخ یکی مثه من بود 

میای با هم تاپیکو ادامه بدیم و بهم کمک کنیم شاید عادت های خوبی پیدا کردیم ! 

از اول روز کارهایی که باید انجام بدی رو بنویس. یکی یکی انجام شد خط بزن. من همین کارو میکنم هم سرکار ...

اینکارو خیلی اوقات دارم ولی مشکل اصلیم یه سردرگمی کلی توی کارهای محل کارمه ، نمی تونم با وجودی لیست می نویسم مدیریت شون کنم و کارهای بی ارزش با زمان زیان غلبه می کنن به کارهای مهم و اولویت دار ! 

2714
وای چه عالی خخخخ یکی مثه من بود  میای با هم تاپیکو ادامه بدیم و بهم کمک کنیم شاید عادت های ...

نمیتونم بهت قول بدم

خخخخ

چون بارها برنامه ریزی کردم و کارام رو نوشتم

چند روز خوبم دوباره میشم دقیقه نودی

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir

من قبلاز بدنیا آومدن پسرم هشت صبح تا هشت  و نیم شب سرکار میرفتم، همسرم هم گاهی ناهار میرسید خونه، من بعد نماز صبح نمیخوابیدم ناهار درست میکردم، خونه رو تمیز میکردم وبعد میرفتم، شب هم میرسیدم خونه سریع شام درست میکردم، غذاهای فوری یا بازود پز، تازه آبمیوه یا دسری هم برای شوهرم درست میکردم مخصوصا شبهایی که شیفت کاریش عصر بود، 

برای غذا از یک یا دو روز قبل فکر میکردم، بعد شام هم بلافاصله ظرفها رومیشستم، جمعه ها هم خونه تکونی میکردم، تلویزیون و اینترنت و ... وقت رو خیلی از بین میبره

اینکارو خیلی اوقات دارم ولی مشکل اصلیم یه سردرگمی کلی توی کارهای محل کارمه ، نمی تونم با وجودی لیست ...

نمیشه که

از هوش و خلاقیتت استفاده کن. ببین چه راهی برای انجام سریعترش پیدا میکنی؟ 

تو هر مرتبه ای که هستی از مافوقت بپرس بین اینکارا اولویت با کدومه و تا چه زمانی فرصت دارم؟

دیگه خودت دستت میاد.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
نمیشه که از هوش و خلاقیتت استفاده کن. ببین چه راهی برای انجام سریعترش پیدا میکنی؟  تو هر مرتب ...

مرسی عزیزم ، من خودم سرپرست یه قسمتی هستم در محل کارم ، همینکه کارهای یه سری با نظر نهایی من و یه سری فقط توسط خودم باید انجام بشه و از طرفی حجم کار زیاده ، هنوز نه به ظاهر  فولی در باطن می دونم مشکل مدیریت کارها  و زمان دارم . 

ممنون از کمک هات

من قبلاز بدنیا آومدن پسرم هشت صبح تا هشت  و نیم شب سرکار میرفتم، همسرم هم گاهی ناهار میرسید خون ...

مرسی گلم مشکل توی خونه خیلییییییییییی کمتر دارم ، تقریبا اونجا روتینه 

مرسی عزیزم ، من خودم سرپرست یه قسمتی هستم در محل کارم ، همینکه کارهای یه سری با نظر نهایی من و یه سر ...

من خودمم سرپرست تیم بودم. اخر هر روز هم کارایی که باقی مونده رو مینوشتم. از همکاران گزارش کار روزانه میگرفتم. حتی در حد یه پاراگراف.

برای خودمم مینوشتم.

چند روز یه بار از رییسم میپرسیدم اولویت کارا رو. کدوم گزارش واجب تره؟ همونو اول اماده کنم.

یا من میپرسیدم یا خودش زنگ میزد میگفت امروز فلان گزارش رو اماده کن

وقتی از بچه ها گزارش میگیری برای خودتم انگیزه میشه.

عه فلانی چند  ماهه اومده چقدر اکتیوه

2706