2726
عنوان

فقط من بیدارم عایا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 38 پست

من بیدارم شوهرم تازه اومده داره فیلم میبینه

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم اینجا ک ی مشکلی داریم اونم اینکه عشقم فانتزیای عجیب داره درموردرابطه و اینا گفتن مریضه انحراف ج ...

واو،کاش خودت نمیگفتی معلومه ک ناراحت میشه، نمیره مشاوره؟ 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
اوخی بمیرم ولی شوهر من مثل یه سنگ خوابیده احمق

خب بیچاره خستس

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2728
اوخی بمیرم ولی شوهر من مثل یه سنگ خوابیده احمق

ساعت ۵ صبحه؛ معمولا همه الان خوابن ما بیداریم جای تعجب داره عزیزم😄

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
واو،کاش خودت نمیگفتی معلومه ک ناراحت میشه، نمیره مشاوره؟ 

ن گف چ حرفایی میزنی بخواب بعدشم گفتم میزاری کنار و ترک میکنی گفت چشم حتما ب این چیزا فکرنکن سرم داره میترکه ازدرد

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
ن گف چ حرفایی میزنی بخواب بعدشم گفتم میزاری کنار و ترک میکنی گفت چشم حتما ب این چیزا فکرنکن سرم داره ...

خب چیز بدی نگفته که، پس چرا ناراحتی؟ 

خب چیز بدی نگفته که، پس چرا ناراحتی؟ 

ازکارخودم ناراحتم اینکه گفتم مریضی انحراف داری اون طفلک هیچی نمیگه بهم

ازکارخودم ناراحتم اینکه گفتم مریضی انحراف داری اون طفلک هیچی نمیگه بهم

عاره چ حرفی بوده بهش زدی اخه، حتی اگه مطمئنی ک مشکل داره بفرستش دکتر یا مشاوره اونا بگن خودت نگو بینتون الکی سردی ننداز عزیزم