1874
2079
عنوان

فقط من بیدارم عایا؟

178 بازدید | 38 پست

چرا خوابمممممم نمیبرهههههه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهمترین سایزی ک آدم باید بدونه سایز"دهنشه"          تیکر تولد یکسالگی پسرکوچولومه🥰

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
منم 👇 امضا موببینین

دیدم رای هم دادم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهمترین سایزی ک آدم باید بدونه سایز"دهنشه"          تیکر تولد یکسالگی پسرکوچولومه🥰
2032

منم بیدارم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ                     ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                               زودرنـــج و حساس                                                  و                                                                                 یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                                                    👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 
2104

من امشب خیلی ضدحال خوردم الانم باعشقم دعواکردیم

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

اه من که عصبیم

این بچه اعصابمو بهم ریخت

سردرد گرفتم از دستش بدجور حرص دارم ازش هی دندونامو با تمام قدرت رو هم فشار میدم

الآناست که بشکنه

💙دلیل نفسام  💙پسرام💙  باوجود  💙پسرام💙  عزیزدردونه و وروجکام 💙 که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم 💙 خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم 💙
1718