1147
1247
عنوان

فقط من بیدارم عایا؟

174 بازدید | 38 پست

چرا خوابمممممم نمیبرهههههه

ی روز تو تاکسی رانندهه رفت بنزین بزنه با ی راننده ی دیگه دعواش شد😓                                                 یارو ب راننده ی ما گفت😡تو مسافر کشی؟؟؟تو گوه کشی😤                                                                     ما چهارتا هم تو ماشین تا آخرش ب افق خیره بودیم😞😒

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

ای بابا این چ وضعیه

ی روز تو تاکسی رانندهه رفت بنزین بزنه با ی راننده ی دیگه دعواش شد😓                                                 یارو ب راننده ی ما گفت😡تو مسافر کشی؟؟؟تو گوه کشی😤                                                                     ما چهارتا هم تو ماشین تا آخرش ب افق خیره بودیم😞😒
منم 👇 امضا موببینین

دیدم رای هم دادم

1233

منم بیدارم

....  Ӏiƒҽ is ɑ ժrҽɑʍ                      فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                              👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  
1167

اه من که عصبیم

این بچه اعصابمو بهم ریخت

سردرد گرفتم از دستش بدجور حرص دارم ازش هی دندونامو با تمام قدرت رو هم فشار میدم

الآناست که بشکنه

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1220