1822
1823
عنوان

فقط من بیدارم عایا؟

177 بازدید | 38 پست

چرا خوابمممممم نمیبرهههههه

نی نی کوچولوی تو دل من99/1/6جنسیتش معلوم شد.اگه میشه پسرکوچولوی منو ب ی صلوات مهمون کنین😍😍😍امیدوارم دامن همه ی منتظرا ب زودی سبز بشه❤❤

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825
منم 👇 امضا موببینین

دیدم رای هم دادم

نی نی کوچولوی تو دل من99/1/6جنسیتش معلوم شد.اگه میشه پسرکوچولوی منو ب ی صلوات مهمون کنین😍😍😍امیدوارم دامن همه ی منتظرا ب زودی سبز بشه❤❤
1846

منم بیدارم

тнιηк вιg вℓιєνє вιg α¢т вιg αη∂ тнє яєѕυℓтѕ ωιℓℓ вє вιg                                     زودرنـــج و حساس                                                   و                                                                           یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                                                    👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄 
1794

من امشب خیلی ضدحال خوردم الانم باعشقم دعواکردیم

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

اه من که عصبیم

این بچه اعصابمو بهم ریخت

سردرد گرفتم از دستش بدجور حرص دارم ازش هی دندونامو با تمام قدرت رو هم فشار میدم

الآناست که بشکنه

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1845