2726
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 97 پست
بروباباچه عذاب وجدانی خوب کردی گفتی بزاربدونه

یعنی بنظرتون گفتن اینجور گلایه ها به شوهر خوبه؟ من میگم فایده که نداره بینمون سردی و ناراحتی هم ایجاد میشه 

از طرفی دل آدم سبک میشه وقتی میگه

ولی درست نیست جوری رفتار کنی که بچه حس کنه.من پقتی کسی بین خواهر زادمو و برادرزادم فرق میزاره متوجه ...

مردم حرف زیادمیزنن ما باید اعتمادبه نفس بدیم به بچه هامون عزیزم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی درست نیست جوری رفتار کنی که بچه حس کنه.من پقتی کسی بین خواهر زادمو و برادرزادم فرق میزاره متوجه ...

عزیزم منم میگم درست نیست ولی واقعا دست خود آدم نیست یهو یه بچه در نظذت شیرین تر از بقیه بچه ها میشه من خودمم مخالفم بچه بفهمه اینو چون ضربه میخوره

منم میگم حداقل ظاهر رو حفظ کنه بخدا دختر منم خیلی شیرینه تازه حرف میزنه خوشگلترم هست بیرون میریم غزیبه ها عاشقش میشن و نازش میکنن بیشتر از عمش

2728
یعنی بنظرتون گفتن اینجور گلایه ها به شوهر خوبه؟ من میگم فایده که نداره بینمون سردی و ناراحتی هم ایجا ...

واله من میگم اونم چیزی باش میگه بعد من میگم ولشون کن بابا اونم میگه خودمونو عشق تمام میشه...هیچ وقت بحثی درمورد خانواده ها نداشتیم اما اگه چیزی ناراحتمون کرد درموردشون بهم گفتیم

مردم حرف زیادمیزنن ما باید اعتمادبه نفس بدیم به بچه هامون عزیزم....

اعتماد بنفس داره خیلیم مهربونه ولی وقتی یه جمع اونیکیو ناز میکنن تپ اون سن درک اون تفاوت براشون اسون نیست..بعضی چیزایی که ما میگیم واقعا شعاره.خود ما ادم بزرگام با تمام اعتماد بنفس وقتی فرق میزارن دامون میشکنه حتی برا ده ثانیه.رفتاار درست اینه فرق نزارن واضح حداقل بزرگترا.نمیشه توقع داشت بچه درک کنه ولی بخایم از بزرگتر مثلا با فهم و‌شعور رفع مسئولیت کنیم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

رفتار درستو کودک از بزرگتر یاد میگیره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
یعنی بنظرتون گفتن اینجور گلایه ها به شوهر خوبه؟ من میگم فایده که نداره بینمون سردی و ناراحتی هم ایجا ...

عزیزم اگه بشینی یک ساعت غربزنی خوب مردبدش میاداما اگه ددحدهمین که بگی ناراحتی بسه اتفاقا خوبه بذاربدونه 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
عزیزم اگه بشینی یک ساعت غربزنی خوب مردبدش میاداما اگه ددحدهمین که بگی ناراحتی بسه اتفاقا خوبه بذاربد ...

نه منم در حد چند جمله گفتم تبدیل به دعوا نشد ولی یه ساعت بعدش گفت ازاین به بعد بچه رو کمتر میبرم خونه مامانم

اعتماد بنفس داره خیلیم مهربونه ولی وقتی یه جمع اونیکیو ناز میکنن تپ اون سن درک اون تفاوت براشون اسون ...

واقعا بعض یا نمیدونم فازشون چیه طرز حرف زدنشون من بزرگترم آزار میده اما نمیشه هی بهشون بگیم نکن نگو من خودم دارم نمونه اشو اطرافم و حرف شمارم درک میکنم من اون لحظه از بچم دفاع میکنم وبغلش میکنم کلی قربون صدقه اش میرم....

2706