2703
2553
عنوان

سیسمونی 97

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 42 پست

اخ اخخخخ

امروز رفتم یه فروشگاه مدل کالسکه دیدم چقدرررر خوششگل کلی قابل نداره قابل نداره گفت 35 میلیون  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که سیسمونی خودمون میخریم اصلا شوهرم دوست نداره کسی بگیره 

میگه پس خودم چکارم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2456
2714
بله چیزای بی ارزش چندتا لباس برا بچه کافیه

بله بله🙄

بچه فقط لباس نمیخواد لوازم ضروری زیاد داره اونم یک انسانه فقط سایزش کوچیکه😍 کلی ضروریات لازم داره فقط لباس نیست که😅

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من همه چیز رو همسرم گرفت اصلا نزاشت خانواده ام چیزی بگیرن اینم بگم من کالسکه و کریر و صندلی ماشین نخواستم به کارم نمیامد گهواره گرفتم  از همین معمولیا چون کمد دیواری داریم دیگه کمد نگرفتم که جا گیر نشه دیگه کلی لباس بهار و تابستونی گرفتم چون لباس زمستونی واقعا گرون بود خودم چند رست بافتم  این طوری به شوهرم هم فشار نیومد تو این گرونی

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
من تو سایت koodakkoo ارزونتر دیدما،،مطمئنی 16؟دوروبر هشت بود

نه باباو

فروشگاه ماکسی کوزی تو بهار یادمه آبان ماه با کریر حدود ۱۶ تومن بود. شایدم ۱۲ بود ولی ۸ تومن نبودااا

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
یعنی‌شوهرتون‌هم‌خرید

آره شوهرم گفت بگو مامانت نخره ولی مامانم کمدش و یه مقدار لباس خرید بقیشو یا هدیه اوردن یا خودمون خریدیم ولی من از کریر دلیجان راضی نیستم اصصصصلا.

بچه ها دقت کنید کریری که میگیرین سبک باشه به خدا نمیدونید من چقدر اذیت میشم تا با کریر جا به جاش میکنم چون کریرش خییییلی سنگینه و وقتی تابش میدم کم کم تکون مبخوره یهو میبینی از این ور اتاق کم کم حرکت کردی به اون ور اتاق 

2706