2410
2553
عنوان

سیسمونی 97

1097 بازدید | 42 پست

سلام به همگی،،،بابا جان همه تاپیکای سیسمونی رو چک کردم، هیچکدوم به گرونی امروز بازار نمیاد، طرف کالسکه کویینی خریده دو تومن الان همون زیر هشت نیست، بیاین یه همفکری کنیم ببینیم چی باید بگیریم آخه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وا خوب نخر

چی نخره ؟ وسایل برای بچه؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2714

سرویس کالسکه ایرانی بخر. من دلیجان روما پلاس خریدم 4 تا تیکع 1300. مگه چند سال قراره استفاده بشه ک مارک میخواین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین کالسکه حارجی بگیزی ک چی خودسیسمونیه بمن گفت اگ قطعاتش خراب بشه دیگ نیس پیدانمیشه ولی اراین کالسکه هاحداقل وسابش هست 

من ک ۴۲۰دادم یه کالسکه خریدم خیلیم خوبه 

بچمم پس فردابدقلق بودننشست توش دلم نمیسوره ک گرون نخریرم 

وخدایی که بشدت کافیست
یه سری لباسو ست بهداشتی فیروز کالسکه هم از سیسمونی اقا بزرگ بگیر سرویس چوبم برو تولیدی

آقا بزرگ کجاست 

سرویس چوب کجا بهتره میشه لطفا بگی من اصلا تجربه ندارم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

کویینی ۲ تومن؟!

ما قیمت کردیم آخرین بار ۱۶ تومن بود😶🙄 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706