2737
2734
عنوان

نماز شب

556 بازدید | 15 پست

سلام خانومای گل. کیا نماز شب میخونن؟ از اثرات و تغییراتی که تو زندگیتون گذاشته بگین. من یه مدت میخوندم ولی چند وقته کاهلی میکنم.

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)

من واسه یه کاری ندر کردم براورده شد ده شب مداوم خوندم ،بعد فوت پدرمم خیلی نااروم بودم میخوندم ارامش میگرفتم ،کلا هر نوع ارتباطی با خدا روی زندگی اثر مثبت داره مطمین باش

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالیه سه بار بیشتر نخوندم یک بار بعد از نماز شبم زیارت عاشورا خوندم بعد نمازشب و زیارت عاشورا رو تقدیم کردم به روح مادرم صبحش خواهرم زنگ زدم گفت خواب دیدم مامان یه لباس حریر بهت هدیه داده منم انقدر اون روز گریه کردم بعد یه خواهرم گفتم مال نمازی که بهش هدیه کردم بوده.....

نماز شب خیلی حاجت میده به خصوص وقتی که با اخلاص خونده بشه..

من واسه یه کاری ندر کردم براورده شد ده شب مداوم خوندم ،بعد فوت پدرمم خیلی نااروم بودم میخوندم ارامش ...

خدا رحمت کنه پدرتو عزیزم. منم پدرم 3 سال پیش فوت کرد. 2 ماه بعد فوتش اومد به خواب برادرم گفت تنها آرزوم همینه که برگردم تو دنیا فقط نماز شب بخونم. منم از اون موقع هر وقت بخونم هدیه میکنم به پدرم که برسه بهش

2738
عالیه سه بار بیشتر نخوندم یک بار بعد از نماز شبم زیارت عاشورا خوندم بعد نمازشب و زیارت عاشورا رو تقد ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم. 

خدا رحمت کنه پدرتو عزیزم. منم پدرم 3 سال پیش فوت کرد. 2 ماه بعد فوتش اومد به خواب برادرم گفت تنها آر ...

بله منم همین کارو میکردم انشالله خدا همه رفتگانو بیامرزه

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

هفتاد و پنج فایده و فضیلت با نماز شب

1. نماز شب، باعث نابودی گناهان در روز است.

2. نماز شب، سبب نور در قیامت است.

3. نماز شب، افتخار مؤمن در دنیا و آخرت است.

4. ثواب همه چیز در قرآن بیان شده به جز نماز شب، به خاطر زیادی ثواب آن.

5. نماز شب، خلوت با خداوند است.

6. نماز شب خوان در بهشت با اسبهای بالدار پرواز می کند.

7. بهشتیان به نماز شب خوان غبطه می خورند.

8. شریف ترین افراد امت پیامبر صلی الله علیه و آله نماز شب خوانان هستند.

9. شرافت هر فردی به قیام شبانه و شب زنده داری اوست.

10. خداوند به خاطر نماز شب خوانان، عذاب نازل نمی کند.

11. نُه صف از فرشتگان در پشت سر نماز شب خوان می ایستند

[58]

که به تعداد آنان خداوند به نماز شب خوان، مقام و درجه می دهد.

روایت است کسی که نماز شب بخواند روزی‌اش زیاد می‌شود. منظور از این رزق پول نیست، رزق معنوی است. استاد خوب گیرش می‌آید، رفیق خوب پیدا می‌کند، هم اتاقی خوب گیرش می‌آید، هنگام مسافرت همسفر خوب کنارش می‌نشیند، نه هرویینی، نه سیگاری. داماد خوب، عروس خوب، پدر زن خوب، این‌ها رزق هستند.

ما خیال می‌کنیم که رزق یعنی پول بدست آوریم، می‌گوییم پس چرا ما نماز شب خواندیم پول گیرمان نیامد. رزق معنوی مهم‌تراست. اگر کسی نماز شب بخواند رزق معنوی بدست می‌آورد و بعد از آن به اسلام خدمت می‌کند، تالیفات کتاب‌ها. اما اگر نماز شب نخواند، آخوند بخور و بخواب می‌شود.

اگه تاپیک مادر شوهر و خیانت بود همه ریخته بودن اینجا😔😔

مطالبت عالی بود✌

چند شبی میخونم تازه عادت کردم ولی همش میترسم ترک کنم..این احادیثی که اینجا خوندم مصممتر شدم که بعد ماه مبارک هم ادامه بدم

چی میگی تو😤😤😤😤
2706