2410
2553
عنوان

لطفاً راهنماییم میکنین؟؟!

66 بازدید | 12 پست

من امسال ک کنکور دادم دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم ولی یه درس افتاده تو پیش دانشگاهی داشتم ک باید این ماه پاسش کنم قبل از مهرماه ب دانشگاهمون تماس گرفتم واسشون ک توضیح دادیم وضعیتمو گفتن نمیتونی بیای سرکلاسا از بهمن ماه میتونی بیای اگه درستو پاس کنی و الان بیا تشکیل پرونده بده وقتی ما حضوری رفتیم بازم ک توضیح دادم واسشون گفتن ک الان چنتا کپی ک بخوای بهم بدی بدردم نمیخوره برو دیماه بیا ثبت نامت میکنیم حالا ک زنگ زدم دوباره گفتن ما ابلاغیه ثبت نام کردن واسمون نیومده بعد گفتم خودتون ب من گفتین بیا و من با کنکور قبول شدم گف حالا بیا با مدیر گروه صحبت کن!!!!!!!!!!!

یعنی ممکنه ثبت نامم نکنن؟ آخه من انقد زحمت کشیدم کنکور دادم

یارو نونِ نفهمیش رو میخوره شما باهاش بحث منطقی میکنید⁉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وای حالا دانشگاه ما چن نفر اومدن سرکلاسم نشستن😂😂تااین حد داغونه

شگفتااا ای بابا الان ک دیگه فصل امتحانه ب چ دردشون میخوره

روانشناسی

خیلی دانشگاهای غیرانتفاعی با مدرکت بدون کنکورم ثبت میکنن واس ترم بهمن غصه نخور

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
چه جوری خیلی  زحمت کشیدی درحالیکه هنوز دیپلمت نگرفتی؟ میزان زحماتت کاملا معلومه😃

اول میزان اطلاعات عمومیتو ببر بالا بعد بیا با ما صحبت کن گلم

دیپلم رو سوم میگرن

2714
اول میزان اطلاعات عمومیتو ببر بالا بعد بیا با ما صحبت کن گلم دیپلم رو سوم میگرن

😃

کاش شرط معدل میزاشتن برا رشته ی حساسی مثل روانشناسی 

اونوقت ما که با معدل ۱۹ رفتیم دانشگاه دولتی یه لیسانسه هستیم شما هم با دیپلم ردی دانشگاه ازاد میخونید یه لیسانسه پس فردا لابد انتظار داری استخدامت کنن

زمان ما تا پیش را پاس نمیکردیم دیپلم نمیدادن دیگه  الان  همه چی کشکه بیخود نیست مدرک را باید بذارید درکوزه ابش را بخورید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
😃 کاش شرط معدل میزاشتن برا رشته ی حساسی مثل روانشناسی  اونوقت ما که با معدل ۱۹ رفتیم د ...

ضایس یکی مثه شما لیسانس داره اونم دولتیییی

از قدیم همین بوده پیش دانشگاهی با دبیرستان یکم تفاوت داره وگرنه اسمش پیش دانشگاهی نبود

بعدشم چشماتو وا کن ببین نوشتم غیرانتفاعی! شمایی ک لیسانس دولتییی داری ب قوله خودت چرا فرق آزاد و غیرانتفاعی رو نمیفهمی

عجببب

ادعای با فهمیتون بیشتر رو اعصابه تا نفهمیتون

ضایس یکی مثه شما لیسانس داره اونم دولتیییی از قدیم همین بوده پیش دانشگاهی با دبیرستان یکم تفاوت دار ...

دانشگاه ازاد   وغیر انتفاعی و علمی کاربردی و شبانه از نظر من یکی ان پول میگیرن مدرک میدن 

نمیدونم میخوای چیو ثابت کنی خیلی بچه ای هنوز دیپلمت را کامل نگرفتی  اینهمه هوا برت داشته و بی حرمتی میکنی بذار ببین راهت میدن بعد هرچند اونها به سواد کارندارن پول میگیرن ثبت نامت هم میکنن ولی اینو میدونی تا پیش را نگذرونی تو دانشگاه ثبت نامت نمیکنن برو به دیپلم ناقصت بناز 

من سال ۷۶ یعنی اون موقع که هنوز تو بدنیا نیومده بودی وارددانشگاه  شدم نمیخواد یاد من بدی  دانشگاه چه جور جاییه بذار یه روز بری بعد ...

باز نمره ودرس و دانشگاه و کدوم دانشگاه خیلی مهم نیست کاش بچه هامون را درست تربیت بکنیم  کمی مناعت طبع کمی احترام شما میخواهی پس فردا روانشناس بشی بقیه را راهنمایی کنی یکم رو خودت کار کن

استاتدایراداتی که میگیری وبه قول خودت رو مخه  منو یاد بچه ای میندازه که تازه اب بابا و سواد نوشتن یاد گرفته بعد بیاد به نوشته های بقیه ایراد بگیره بگه چرا ت را شکسته نوشته یا اون حرف را پایین خط نوشته ...😃

وای تو نمیدونی فرق مدرک سوم دبیرستان و پیش چیه وای نمیدوتی فرق غیر انتفاعی و ازاد چیه ..😂😂😂اینها اینقدر پیش پا افتادست که از نظر من فرقی ندارن 

اگر دانشگاه صنعتی شریف یا تهران قبول شده بودی میخواستی چه کنی؟😃