1822
1823
عنوان

شوهرشما هم اینجوریه؟😔

1197 بازدید | 68 پست

دیگه خیلی خسته شدم...خیلی زیاد...ازم‌متنفره...نمیدونم چرا...خودش میگه دوست دارم ولی ازم‌متنفره...کاراش حرفاش...باورمیکنین موهای سرم سفید شدن...ازوقتی باهاش عقد کردم تا الان که یه بچه هم داریم خیلی اذیتم کرده...به بهونه های مختلف...تازگیا هم ناراحتم میکنه دیگه نه معذرت خواهی نه مهربونی هیچی....دیگه دوسم نداره...خیلی خستم...همیشه زن و شوهرای دیگه رو میبینم میگم یعنی اینام‌مث ما هستن؟ شوهر اینام مث مال من تحقیرشون میکنه ضایعشون میکنه قلبشونو میشکنه....؟ همیشه واسم سواله....دیگه عادت کردم که کسی نازمو نکشه و سرم عصبانی شه و تحقیرم کنه....حالا میدونین جای غیرقابل تحملش چیه؟ اینکه بعدش حق ندارم قیافه بگیرم وناراحت باشم....باید بعد اینکه ناراحتم کرد و قلبمو شکست و حتی گریم‌ انداخت باید بگم و بخندم انگارنه انگار....واقعا اینجوریه یا مشکل منم؟ خیلی اعتمادبنفسم اومده پایین...موقع حرف زدن دیگه سفت حرف نمیزنم،صدام درنمیاد اصلا هیچ لکنت گرفتم......هی خدا....چیکارکنم؟ رفتارای من اشکال داره یا قیافم؟ چرا ازم متنفره....؟

سلام🙋‍♀️

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

ما که رفتارای شمارو نمیدونیم عزیزم از اول شوهرت اینجوری بود>؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
1825

بعید میدونم بی دلیل اینطوری شده باشه

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1841

نمیدونم والا شاید شماهم خیلی قهرواینا کردی بخاطرهمینم سعی نمیکنه ازدلت دربیاره بدون اینکه ازدلت دراره انتظارداره همه چی روفراموش کنی وبگی وبخندی بعد دعواهاتون

مردا سرو ته یه کرباسن...

الان ماهم چند روزه اومدیم شهرستان شوهرم صبح تا شب باهام خشک رفتار میکنه و زیاد پیشم نمیشینه فقط موقع خواب وقت نیازش هی میگه دوست دارم و از این جور حرفا تا به خواستش برسه...منم خیلی احساس تنهایی میکنم...

سلام دعای سمات 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯 آب متبرک 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 شب جمعه١٤نادعلی ۱۰۰‌صلوات 🍁🍁🍁🍁👇🏻 ایه هشت سوره حشره به تعداد سن شوهرت به عکسش بخون  واسه گوش دادن حرف و مهربونی و پول دادنه  ✅✅✅✅✅✅✅✅✅ یه ذکرم هست " یا عزیز ذوالعز والجلال اعزنی " ya azizo zol eze val jalale aezni  اینم دوازده بار به بالا بخون به نیت عزیز شدن تو چشم شوهرت یکی دیگم هست العزت لله جمیعا ♦️♦️♦️♦️♦️♦️ آیه بیست و شش یونس مال پول دادنه( یا پنجاه و نه بار یا به سن شوهر ) حشر ایه هشت مال توجه مردبه زن و بچش ( یا پنجاه و نه بار یا به سن شوهر ) ✨✨✨✨✨✨✨  اینو به تعداد جمع سن خودتو شوهرت بخون بعد یه مدت هرچی بگی میگه باشه اثرش محشره پول میده محبتش زیاد میشه حرفتو گوش میده  رو غیر شوهرم جواب نمیده  اللهم اجعلنی محبوبا دایما عزیزا جامعا جمیلا کاملا فی صدر بعلی (اسم و فامیل شوهر)

1794

تو زندگیتو متحول کن

تغییر اساسی بکن

ببین چطور نرم میشه

وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوالپرسی و خسته نباشید برو به استقبالش ... حتما حتما بهش دست بده

سری بعد بابوسه برو به استقبالش...

سری بعد کیک درست کن بگو فضا رو عاشقونه کردم دور هم بگیم بخندیم

بعد زنگ بزن بهش بگو غذای مورد علاقتو درست کردم دیر نکنیاااااااا اسم غذازو هم نگو سوپرایزیه ... بیاد خونه کلی عشوه و ناز کن ...

واسه زندگیت بجنگ ... جنگ درونی .... خودتو تغییر بده

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
تو زندگیتو متحول کن تغییر اساسی بکن ببین چطور نرم میشه وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوال ...

ربطی نداره فقط شانس باید داشته باشی همه راهها تست شده  فقط و فقط شانس  تجربه ثابت کرده 

تو زندگیتو متحول کن تغییر اساسی بکن ببین چطور نرم میشه وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوال ...

اینا که برنامه های هرروز منه گلم....کارای دیگه هم میکنم چون کلا آدم شوخ و سرحالی بودم...ولی الان چیزی نمونده ازم...فقط الکی میخندم....

سلام🙋‍♀️
1718