2737
2734

سلام دوستان گلم

یکی ازدوستانم درشرف ازدواج هستن و قرار بعداز ازدواج انجا ساکن بشن.لطف میکنید از فرهنگ ورسم ورسوم واز امکانات و.....بگین.

ممنون

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

کسی نیس؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

من فقط ساکن بندرعباس هستم و از رسم و رسومشون اطلاعی ندارم😐

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من فقط ساکن بندرعباس هستم و از رسم و رسومشون اطلاعی ندارم😐

خوبه عزیزم.لطف کن از شهرتون بگو

2728
خوش آمد میگم من اهل بندرعباس و ساکن هستم از رسوم هم اطلاع دارم در چه زمینه ای بگو تا راهنماییت کنم؟& ...

ای جان.ببین گلم.مااصفهانی هستیم .شوهر دوستم تو پالایشگاه بندرعباس کار میکنه.مجبورن ساکن بشن.میشه توضیح در مورد امکانات و منطقه های خوب برای سکونت واز نظر درمانی توضیح بدی

خوبه عزیزم.لطف کن از شهرتون بگو

شهر خوبیه ولی از اسفند به بعد گرمه. تابستونا ب شدت شرجی

جای تفریحی و بازار زیاد داره

مردمش خونگرمن و خیلی ریلکس جوری ک تو گرما و شرجی میرن توپارک غذا درس میکنن کلا باحالن

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
2738
شهر خوبیه  مردمش خوبن  امکاناتشم مثل شهرای دیگس  بازار و هایپر و همچی کلا مشکلش ا ...

عزیزم

کلا مردم جنوب عالین.اگه دوستم اونجا ساکن بشه میتونه اونجا دوست پیدا کنه البته بغیراز خانواده های همکارانش

شهر خوبیه ولی از اسفند به بعد گرمه. تابستونا ب شدت شرجی جای تفریحی و بازار زیاد داره مردمش خونگرمن ...

خدروشکر.خونگرمی خیلی مهمه والبته امکانات و مکانهای تفریحی

اره  اولش شاید احساس غربت کنه ولی کلا شهر خوبیه

ممنون دوست خوبم

اگه اشکال نداره براتون درخواست دوستی بفرستم سوالی داشتم بپرسم

جاانم من بندري هستم ما كلا ادماي خوبي هستيم از نظر امكانات همه چي كاملاا اوكي هست رسم و رسوم اينه كه ما سه شب عروسي داريم اگر واقعا اصالتا بندري هستن دو شب حنابندان و در شب دوم مراسم ساخت هست كه اقا داماد وسايل و لباسا و ظلاهايي ك برا عروس خريده ميبره با ساز و دهل بعدش هم شب اخريه سر شب مراسم سر تراش هست كه يه دستمال سبزه كه همه در خد وسعشون پول ميدن ب اقا داماد مثه قرض و بعد داماد سر عروسي اونا پس ميده و بعدم ما جهاز نميديم ما بندري هاا ديگه بگو جواب بدم

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
جاانم من بندري هستم ما كلا ادماي خوبي هستيم از نظر امكانات همه چي كاملاا اوكي هست رسم و رسوم اينه كه ...

عزیزم😍

لطف کردی جواب دادی.بهتون درخواست میدم اگه سوال داشتم بپرسم مرسی گلم

2706