2733
2734
عنوان

لوسیون بچه ماستلا

111 بازدید | 5 پست

سلام دوستان، من تا حالا محصولات جانسون استفاده میکردم. روغن بچه ماستلا هم استفاده کرده بودم خیلی خوشبو بود. حالا لوسیون ماستلا رو استفاده کردم، خیلی بوی بدی میداد. مثل بوی روغن گندیده. تاریخ هم داره...همیشه اینجوریه؟ یا اینی که من خریدم خرابه؟

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

حتماا خرابه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما استفاده کردید؟ بوش خوب بوده؟

اره عالیه

من دخترم ۳ سالو نیمه از بدو تولد تا الان میزنم براش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731