2733
2734
عنوان

نخونین این رمان های توی گوشیا رو😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 38682 بازدید | 97 پست
متاسفانه من که خودمـ گرفتارهمین رمانهاشدمـ امامشکل منـ اینه من باهاشون زندگی میکنمـ  یعنی همیشه ...

عزیزم تو که تخیلاتت بالاس سرتو با کتابای دیگ گرم کن...کتابای فلسفی یا روانشناسی..رمان های فلسفی زیاد داریم همونطور ک جذابن خیلی هم مفهوم های زیبا دارن

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از این رمان ها را خوند وقتی خیلی کم سن و سال بودم  با احترام به تاپیکت و موضوعی که مطرح کر ...

نه عزیزم اینطوری نیست

مثلا رمان افسون سبز و کوه شیشه ای در مورد دختراییه که به خاطر موقعیت خوب و ظاهر طرف مقابل ازدواج می کنن

خیلی آموزنده هستن

رمان کوچه های شیدایی عاشقانه ست ولی یه عاشقانه خیلی متفاوت

رمان در چشم من طلوع کن پلیسی-عاشقانه ست و بسیار جذاب

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2728
نه عزیزم اینطوری نیست مثلا رمان افسون سبز و کوه شیشه ای در مورد دختراییه که به خاطر موقعیت خوب و ظا ...

این که بهت میگم خوب نیستند از این جهت که دارم با رمان های سطح اول دنیا مقایسه می کنم مثلا کتاب های عباس معروفی را میشه باهاشون مقایسه کرد ولی مثلا افسون سبز را میشه؟به نظرم برای گیشه خوبه 

من زن نوشت های ایرانی را نمی پسندم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
عالیه. نطرتون چی بود؟

اره خوشم اومد

قبلش فریدون سه پسر داشتو خواستم بخونم ولی حوصلم نکشید ولش کردم اینو شروع کردم

با این که طولانی بود خسته کننده نمیشد.. اونم بعدا فرصت بشه میخونم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738
اره خوشم اومد قبلش فریدون سه پسر داشتو خواستم بخونم ولی حوصلم نکشید ولش کردم اینو شروع کردم با این ...

عالیه، ادم میگه بیکار باشه فقط کتاب بخونه😊

به نام خدا یه پسر خوب👦 با یه دوس دختر خوب تر👧

تو تموم رمانا پسره پولدار خوشگل خوشتیپ بداخلاغ و مغرور ک ب دخترا محل نمیده ولی همه دخترا کشته مردشن...ی زنیم هست ک بهشون خیانت کرده همشون صدای خوبی دارن و گیتار میزنن...خونه مجردی دارن ی رفیق خل و چل .یه پاشونم همش تو شماله...دختره ک پری دربایه.شیطون در عین حال معصوم و پاک!!!ی دوست همیشه حاضر درصحنه هم دارن...همیشه هم کلی لباس دارن که همشون باهم سته...ننه باباشونم حسابی بهشون اعتماد دارن...و بلاخره این دوتا یا تو شرکت یا تو دانشگاه یا تو تصادف باهم اشنا میشن!

بچه ها اگه رمانی میشناسین ک کل کلی نباشه و ادمای توش معمولی و منطقی باشن پیشنهاد بدین با ی داستان جذ ...

او دوستم نداشت

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
کاملا موافقم آدم وقت میذاره کتاب میخونه حداقل یه چیزی یادبگیره این رمانها فقط هدر دادن وقته. من توعم ...

سلیقت مثل منه منم عاشق رمان او دوستم نداشت و بامداد خمارم، دالان بهشت هم دوست داشتم 

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾
2706