2733
2734

دوستان نه قصد بی احترامی دارم نه اینکه دوست دارم بحث پیش بیاد بین کاربرا

فقط یه پیشنهاد دارم همه ی کسانی که با من موافق هستن یا نیستن عزیزدلن و قابل احترام😊

ولی این رمان هایی که توی برنامه های مختلف هست،اکثرا داستان های ضعیفی دارن

توی بیشترشون هم می بینیم که پسره پولداره و دختره خوشگل😑

اولش باهم جنگ و دعوا دارن و آخرش عاشق هم میشن

سناریو80درصد از این رمان ها این چیزاست...

این چیزا هم وقت آدمو میگیره هم ذهن آدم و الکی مشغول می کنه

یا میشه فانتزی خیلی از دخترا...

نخونیم عزیزان...

این ها که خیلی شرافت دارن

توی کانال هایی که رمان میذارن،متاسفانه رمان ها پر از صحنه های+18هست😑

یعنی شما نمی دونی داستان چی به چیه

فقط و فقط اومده بی پرده روابط جنسی رو به نمایش گذاشته

وقت گرانبهامون و با این مزخرفات هدر ندیم

من نمی گم رمان نخونیم

من خودم عاشق رمان خوندن هستم😍

ولی تا جایی که برامون ممکنه،کتاب ها و رمان هایی بخونیم که ارزش وقت گذاشتن داشته باشن و چیزی یاد بگیریم ازشون

مطمئن باشین رمان هایی که روابط جنسی رو کاملا بی پرده(منظورم یه صحنه ی عاشقانه نیست،خود رابطه) توضیح میده،حاصل تراوشات یه ذهن مریضه

یا اینکه بدون هدف نوشته نشدن😊

فرهنگ_سازی#  

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

دقیقا

کلی رمان خوب هست برای خوندن، داستان با محتوا از نویسندگان بزرگ

رمان زرد نخونیم، البته بعضی ها از زردی گذشته دیگه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا موافقم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2728

من بدبخت فلک زده اینقدر خوندم ک جفت چشام کور شده بدون عینک نمی بینم ای خدا😖

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

افرین بهت عزیزم

کاملا موافقم باهات

من همخونه و الهه ناز کتابشو خوندم چندتا از این نودوهشتیا هم خوندم داستان همه ش یه پسر خیلی پولدار و جذابه با یه دختر فقیر و خوشگل 

واقعا کلیشه ایه👎👎👎👎

جانم آن لحظه که غمگین تو باشد شاد است
2738

كاري به +١٨ بودنشون ندارم 

ولي واقعا ضعيفن 

بهتره كتاب خوب بخونيم 

كتاب هايي كه بعد از خوندشون تاثير مثبت ازشون بگيريم

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

من خيليييي كتاب خونم يعني در حدي كه مادرم ميگه سرانه كتاب خوني ايران و يه تنه بالا بردي ولي صد ميليون م بدي حاضر نيستم يدونه ازين كتاباي پوچ بخونم

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

كتاب اينتونتي ها كه هييييچ ول معطلن 

ولي بعضي از رمان هاي ايراني هم خيلي بي محتوان 

كتاب هاي مودب پور واقعا بيخوده ،يه كتابش رو بخوني انگار همشون رو خوندي 

همشون كپي همن فقط اسم ها تغيير ميكنه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
اخه بدبختی ما رمان میخونیم به عشق همین صحنه ها و عشق بازیا ناسلامتی زنیما

غرور و تعصب مال جین استین و بخون من الان دارم میخونم عالیه

یا کتابای جوجو مویز

به نام خدا یه پسر خوب👦 با یه دوس دختر خوب تر👧
موافقم. خدایی رمانی مثل سمفونی مردگان یا رمان بیگانه و .... کجا و اینا کجا ولی اینا جذاب ترن و همه ...

بله متاسفانه من واقعا نمی دونم خوندن صحنه های+18چه جذابیتی داره برای بعضیا

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2706