2733
2734
عنوان

دلم برای مادر شوهرم تنگ شده

756 بازدید | 34 پست

من خودمم مامانم فوت شده انتظار مادری داشتم از مادرشوهرم شب یلدا شوهرم اونقد دلتنگ مادرش شد که گریه ش گرفت گفتم پاشو یالا همین الان برو خونه مادرت بهش سر بزن گفت یادم نرفته چیکارت کردن گفتن شما دخالت نکن پاشو برو گفت نه نمیرم فقط زنگش میزنم زنگ که زد صداشو شنیدم با من حرف نزد ما خیلی وقته ارتباطمون قطعه باهاشون یعنی من اصلا نمیرم اما صداشو که شنیدم بلند گفتم سلام برسون همزمان با من اونم گفت سلام برسون بعد شوهرم خندید گفت دوتاتون باهم سلام رسوندید مادر شوهرم گفت دستم برسه بهش یه کتک مفصل بهش میزنم اشک اومد تو چشمام شوهرم گفت دست روی زن من بلند میکنی؟البته به شوخی دیدم بغض کرد و هیچی نگفت منم بغض کردم شوهرم بعداز تلفنش گفت بهت افتخار میکنم اما واقعا بدونه اینکه واسه دل شوهرم باشه دلم براش تنگ شد دلم میخواست شب یلدایی پیش هم بودیم من که مادر ندارم اون مادری میکرد برام اما چه میشه کرد این حرف و حدیثای مسخره رو بخدا خودمم بدم میاد ازین بی ارتباطی

الهی که ۹ ماه دیگه بغلم باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مشخصه ادم کینه ای نیستی انشالله زودتر رابطتون خوب شه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

عزیزممممم❤❤❤❤❤آفرین به دل بزرگت❤❤❤❤

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

درکت میکنم..منم مادرندارم..اوایل ازدواجم اینقدربه مادرشوهرم محبت میکردم.میگفتم جای مادرنداشته ام اما اون منو مثل دخترش نمیدونه...باهم درارتباطیم ولی دوست داشتم رابطمون مادرودختری بود ن عروس ومادرشوهر

2706