2410
2553
عنوان

کسایی ک زایمان کردن سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 29 پست
چون بچه اوله ب احتمال زیاد باید طبیعی زایمان کنم. مگه اینکه مشکلی باشه بشه سزارین کرد.

پس اگه طبیعی هستی

زیاد تحرک داشته باش

ورزشای لازم رو انچام بده

پیاده روی کن

بدنتو چرب کن

ک‌زایمان راحتی داشته باشی

فک نکن با ی کمر درد بچه دنیا میاد

نه گلم ازاین خبرا نیس

طبیعیه من سر بچه اولم تو ماه هشت استخوان واژنم شدیدا درد میکرد طوری که حتی پهلو به پهلو هم نمیتونستم بشم سر بچه دومم از ماه پنج 

خاطره هر دوتا زایمانم هست میتونی بخونی خیلی راضی بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته های آخری طبیعیه منم از ۳۴ اینجورم درد کشاله ران و تیرکشیدن واژن،همش فکر میکنم ادرارم میخاد بزنه ...

منم همینطوریم. وقتی ام دارم ازین پهلو ب اون پهلو میشم کلی اه و ناله میکنم. ولی تو فعالیتای روزانم مشکلی ندارم زیاد. تو کارای خونه، یا اینکه میرم بیرون خرید. ولی بلند شدن از زمین برام سخته.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
منم هفته ۳۵ زایمان کردم. بچم رسیده بود و تو دستگاه نموند البته آمپول ریه رو زده بودم قبلش

منظور همون 3 تا امپول بتامتازونه؟ اگه اونه منم دو هفته پیش زدم.

2720
بعضی وقتاواژنم حالت سوزنی میشه خیلی کم .کمرم هم جدیدا درد داره هفته 30 هستم .خوشحالت که ردکردی این ه ...

انشالله تو هم بسلامت میگذرونی عزیزم

پس اگه طبیعی هستی زیاد تحرک داشته باش ورزشای لازم رو انچام بده پیاده روی کن بدنتو چرب کن ک‌زایم ...

وای خدا نمیتونم ب طبیعی فک کنم. هنوزم امید دارم ی راهی باشه بشه سزارین کرد.

2714
منم همینطوریم. وقتی ام دارم ازین پهلو ب اون پهلو میشم کلی اه و ناله میکنم. ولی تو فعالیتای روزانم مش ...

منم دقیقا همینم.امشب ۴طبقه پله رفتم بالا انقدر درد بگیر نگیر داشتم گفتم حتما امشب وقتشه ولی خبری نبود خوب شدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
اگه خدایی نکرده قلب بچه نامنظم باشه ودرد شمارو نشون میده 

پسفردا نوبت دکتر دارم. اولین کار صدا قلب نی نیمو گوش میده. دلم میخواد سونوگرافی هم بنویسه ببینم وضعیتش چجوریه. قد و وزن بچه و اینکه بریچه یا ن.

پسفردا نوبت دکتر دارم. اولین کار صدا قلب نی نیمو گوش میده. دلم میخواد سونوگرافی هم بنویسه ببینم وضعی ...

ان شالله که خوبه 

بگو نوارقلب جنینم برات بنویسه 

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
2706