2726
عنوان

کسایی ک زایمان کردن سوال دارم

803 بازدید | 29 پست

بچه ها من هفته 35م پر شده. خیلی نگران اینم ک زایمان زودرس داشته باشم. 

جدیدا وقتایی ک میخوام بلند شم فشار خیلی زیادی رو مثانه (یا واژن، نمیدونم) احساس میکنم. طبیعیه؟ بسختی بلند میشم از جام. کمرم بعضی وقتا ی کوچولو تیر میکشه. البته در طول روز فعالیت دارم همیشه. دارم فک میکنم این ی ماهی رو استراحت کنم بیشتر. 

شماهایی ک زایمان کردید میشه بگید دردش چطور شروع شد؟ این احساس فشار و درد رو داشتید؟

کنار تو درگیر آرامشم . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفته های آخری طبیعیه منم از ۳۴ اینجورم درد کشاله ران و تیرکشیدن واژن،همش فکر میکنم ادرارم میخاد بزنه بیرون.درازم بکشم بخوام بلند بشم یک ربع طول میکشه استخونام از درد قفلن

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

من استخوان واژنم وحشتناک درد میگرفت

موقع بلند شدن

نشستن

یا وقتی دراز کشیده بودم میخواستم مثلا از پهلوی راستم به پهلوی چپم بخوابم دردش شدیـــــــد بود

البته همه تو ماه‌های آخر این دردارو دارن

اما بازم چون تو ماه‌های اول خیلی عذاب کشیدم ، این دردا واسم طبیعی بود و میتونستم تحمل کنم... شمام نگران نباش عزیزم عادیه

اگه خیلی نگرانی با دکترت صحبت کن ببین نظرش چیه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706