1507
1520
عنوان

کسایی ک زایمان کردن سوال دارم

378 بازدید | 29 پست

بچه ها من هفته 35م پر شده. خیلی نگران اینم ک زایمان زودرس داشته باشم. 

جدیدا وقتایی ک میخوام بلند شم فشار خیلی زیادی رو مثانه (یا واژن، نمیدونم) احساس میکنم. طبیعیه؟ بسختی بلند میشم از جام. کمرم بعضی وقتا ی کوچولو تیر میکشه. البته در طول روز فعالیت دارم همیشه. دارم فک میکنم این ی ماهی رو استراحت کنم بیشتر. 

شماهایی ک زایمان کردید میشه بگید دردش چطور شروع شد؟ این احساس فشار و درد رو داشتید؟

کنار تو درگیر آرامشم . . .

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1517

عزیزم ماه آخر این چیزا عادیه 

مگه میشه دنیای دیگه ای نباشه!!؟                             مگه میشه کسانی که حسرت سفره رنگین یک دست لباس زیبا ....................... ...................................  مگه میشه اونای که از ته دل عاشقن حسرت یه لحظه دوباره دیدن عشقشونو دارن ..............................................................   مگه میشه کسایی که به بیگناه محکوم میشن یاکسایی که حق شونومیخورن نمیتونن از خودشون دفاع کنن.............................................................................وهمه حسرت هاوآرزوهایی که هیچ وقت آدما بهش نمیرسن......................................................................آخه مگه مییییییشه همه چی تو همین دنیا تموم بشه وآرزوهای هرکس باهاشون دفن بشه..........................................................................    نه نه باید یه دنیایه دیگه باشه باید یکی باشه ماروبه آرزوهامون برسونه حتما هست حتماهست بایدباشه

هفته های آخری طبیعیه منم از ۳۴ اینجورم درد کشاله ران و تیرکشیدن واژن،همش فکر میکنم ادرارم میخاد بزنه بیرون.درازم بکشم بخوام بلند بشم یک ربع طول میکشه استخونام از درد قفلن

1432

من استخوان واژنم وحشتناک درد میگرفت

موقع بلند شدن

نشستن

یا وقتی دراز کشیده بودم میخواستم مثلا از پهلوی راستم به پهلوی چپم بخوابم دردش شدیـــــــد بود

البته همه تو ماه‌های آخر این دردارو دارن

اما بازم چون تو ماه‌های اول خیلی عذاب کشیدم ، این دردا واسم طبیعی بود و میتونستم تحمل کنم... شمام نگران نباش عزیزم عادیه

اگه خیلی نگرانی با دکترت صحبت کن ببین نظرش چیه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1403
چون بچه اوله ب احتمال زیاد باید طبیعی زایمان کنم. مگه اینکه مشکلی باشه بشه سزارین کرد.

پس اگه طبیعی هستی

زیاد تحرک داشته باش

ورزشای لازم رو انچام بده

پیاده روی کن

بدنتو چرب کن

ک‌زایمان راحتی داشته باشی

فک نکن با ی کمر درد بچه دنیا میاد

نه گلم ازاین خبرا نیس

طبیعیه من سر بچه اولم تو ماه هشت استخوان واژنم شدیدا درد میکرد طوری که حتی پهلو به پهلو هم نمیتونستم بشم سر بچه دومم از ماه پنج 

خاطره هر دوتا زایمانم هست میتونی بخونی خیلی راضی بودم

هفته های آخری طبیعیه منم از ۳۴ اینجورم درد کشاله ران و تیرکشیدن واژن،همش فکر میکنم ادرارم میخاد بزنه ...

منم همینطوریم. وقتی ام دارم ازین پهلو ب اون پهلو میشم کلی اه و ناله میکنم. ولی تو فعالیتای روزانم مشکلی ندارم زیاد. تو کارای خونه، یا اینکه میرم بیرون خرید. ولی بلند شدن از زمین برام سخته.

منم هفته ۳۵ زایمان کردم. بچم رسیده بود و تو دستگاه نموند البته آمپول ریه رو زده بودم قبلش

منظور همون 3 تا امپول بتامتازونه؟ اگه اونه منم دو هفته پیش زدم.

بعضی وقتاواژنم حالت سوزنی میشه خیلی کم .کمرم هم جدیدا درد داره هفته 30 هستم .خوشحالت که ردکردی این ه ...

انشالله تو هم بسلامت میگذرونی عزیزم

1508