2733
2734

حدود یک سالی میشد که تو گلوم احساس خفگی میکردم غده های لنفاویم بزرگ شده بود و به راحتی تو دست میومد ،قبلا سابقه ی تیروئید کم کار داشتم و با دو دوره قرص برطرف شد که بعد از اون دکترم گفت باید هر دوسال یک بار دوباره چک بشم،اینارو گفتم که یه پیش زمینه ای از قبل داشته باشین .میدونستم این متورم شدن گلوم باید ربطی داشته باشه به تیروئیدم.بعد از یک سال پشت گوش انداختن امروز رفتم فوق تخصص غدد برام سونو نوشت مستقیم رفتم سونو گرافی بعد از چهار ساعت معطلی رفتم روتخت دراز کشیدم همینجور که داشت سونو میکرد یهو گفت خانوم تیروئید ت خوبه ولی یه غده تو گلوت داری باید آزمایش خون بدی😭😭😭😭اینو که گفت سکته کردم .گفت خیلی بدشکل نیست خیلی خوب هم نیست معلوم نیست خوشخیمه یا بدخیم .....😭😭😭😭😭😭حالم بده من فقط ۲۴ سالمه التماس دعا دارم.....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای وای عزیزم انشالله خدا شفا بده

ممنون دعا کن آزمایش خونم خوب باشه جوابش😭😭😭

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
انشالاه بلا دور شاید تیروییدت نودول داره عین.من نترس 

ینی چی اتفاقا اسم همین نودول هم تو سونوم هس

2738
عزبزم اصلا خودتو نباز ایشالا چیزی فقط امید داشته ناامیدی فقط خودتو از بین میبره خیلیا این شرایطو داش ...

مرسی از دلداریت من فقط نگران پسر چهار سالم هستم همین ،وگرنه تسلیم رضایه خدام.....دختر عمم پنج ساله پیش مثل الان من اول یه گره تو گلوش بود بعد کل بدنش گرفت باورت میشه سر چهل روز از بین رفت😭😭😭😭

نودول یسری گره هست که توتیروییدای کم کار ایجاد میشه اسکن هسته ای رفتی تاحالا،؟؟؟

نه نرفتم.

دختر خوب نباید سر مسائل پزشکی پشت گوش بندازی  تجربه بشه برات  ایشالله که چیزی نیست به برک ...

انشاالله...

مرسی از دلداریت من فقط نگران پسر چهار سالم هستم همین ،وگرنه تسلیم رضایه خدام.....دختر عمم پنج ساله پ ...

اصن به این چیزا فک.نکن این فکررا چیه دلیل نمیشه توام مثه اون شی هیچی نیس به خودت امید بده 

اصن به این چیزا فک.نکن این فکررا چیه دلیل نمیشه توام مثه اون شی هیچی نیس به خودت امید بده 

انشاالله امام رضا ضامنم بشه ،قراره بیست روز دیگه برم پابوسش دعا کن قبولم کنه...

2706