1147
44
عنوان

گلبوته خانم... تمرینی برای دوست داشتن خود!

| مشاهده متن کامل بحث + 116213 بازدید | 7709 پست
 بچه ها دیشب داشتم قاطی میکردم ک خودمو کنترل کردم😍😍😍😍 هووووراااااااااا من موفق شدم👏👏👏👏 ...

سلام مریم جان آفرین که تونستی 😍

ولی با خوندن پستت یاد نکته ای افتادم که قبلا میخواستم بهت بگم

اول اینکه چرا تنها میری خونه خالت واسه نهار 

شوهرت چرا نمیاد ؟دعوت نیست یا خودش نمیاد

بعدم سعی کن وعده نهار رو حتما کنار همسر جان باشی

علت ایراد گرفتن از شام هم همین بوده 

عشقم شوهرت دوس داره کنارش باشی شما وقتی ازدواج میکنی بهتره رعایت کنی وقتی شوهر تو میزاری میری خونه خاله اونم برا شام میره خونه مادرش ناراحت نشو چون خودت بهش یاد دادی

بنظرم بهتره خونه خاله رو برا عصرونه بری 

اینو رعایت کن تا شوهرت وعده های مهم رو فقط کنار تو باشه و عادت کنه این برا وابستگی و دوام زندگی خیلی مهمه

یادم میاد یبار من خونه منتظرش بودم رفته بود خونه مادرم وسیله ای رو بیاره هر کاری کرده بودن نهار نخورده بود گفته بود نه رویا منتظره 

تازه غذای مورد علاقشو داشتن 

بچه ها دیشب داشتم قاطی میکردم ک خودمو کنترل کردم😍😍😍😍 هووووراااااااااا من موفق شدم👏👏👏👏 ...

افرین دمت گرم ماشالا چه صبری داری  من بودم جنگ جهانی سوم راه مینداختم😥 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام مریم جان آفرین که تونستی 😍 ولی با خوندن پستت یاد نکته ای افتادم که قبلا میخواستم بهت بگم اول ...

نه دعوت نبود چون مهمونی زنونه بود

اره رویا جون حق با توئه علت ایراد گرفتنش همین بود چون با ی لحن دلخوری این  حرف رو زد : گفت چون شما میخواستی ناهار بری خونه خالت😏

برای اولین بار بود ک برای غذا رفت پایین من همیشه اگه جایی هم بخوام برم حتما براش غذا درست میکنم میذارم اونم میاد گرم میکنه میخوره ولی دیشب بهش برخورده بود انگاری

ولی چشم ممنون ک گفتی😍😍😘😘😘

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر ؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد ❤😍😍
1156
افرین دمت گرم ماشالا چه صبری داری  من بودم جنگ جهانی سوم راه مینداختم😥

😍😍😍😍ممنونم

منم تا همین چند وقت پیش هیتلری بودم برای خودم 😂ولی دارم تلاشم رو میکنم ک ریلکس بشم و زود جوش نیارم

سلام مریم جان آفرین که تونستی 😍 ولی با خوندن پستت یاد نکته ای افتادم که قبلا میخواستم بهت بگم اول ...

رویاجون یه راهنمایی کن، خونه من ومادرم پیاده 5 دقیقه راهه و من همش عادت دارم هفته ای دوسه بار شام و ناهار میرم.اونجا به بهونه اینکه شوهرم همش بادوستاشه و من خونه حوصله ام سرمیره وبچه هام هم خیلی اونجا رو دوست دارن میرم ولی شوهرم شاید ماهی یبار بیاد خونه پدرم، منم بیشتراوقات غذا براش درست میکنم و میرم ولی به نظرتون نرم فقط باشوهرم برم؟بچه‌هام رو چیکار کنم لج میکنن، واینکه شوهرم خیلی کم مهمونیه و نمیاد، به نظرتون من نرم تاثیری توی کم شدن رفیق بازیش داره؟گفتم که یسره پیش دوستاشه فقط شام و ناهار خونه هست شبم نصفه شب میاد

اینم تغییرات من بعدازاشنایی با تاپیک گلبوته جون : همش مهمونی تنهایی میرفتم ،الان نمیرم.

خوابیدن خونه مادرم میموندم، ترک کردم.

به خودم و بچه‌ها میرسم.

دیگه برای بیرون رفتنهای شوهرم هیچ بحثی نمیکنم و کنایه هم نمیزنم،الان جدید شوهرم توی شوکه که چرا من چیزی نمیگم پریروز برگشت گفت من دیگه برات مهم نیستم که اعتراض نمیکنی گفتم چراولی دیگه خودم مهمترم نمیخوام آرامشم خراب شه و گفت آفرین،دیشبم گفت توچقدرعوض شدی.

یه چیز دیگه دیشب نصفه شب اومد دید من لباس باز پوشیدم خوابیدم رابطه ج... خواست منم گفتم نه نصفه شب سرم درد میگیره گفتم شب که بچه هارو تازه خوابوندم فقط میتونم چون اونموقع میره بیرون 

خوب من تشویق ندارم با این همه تغییر

فقط یه چیز احساس میکنم نبست به شوهرم بیاحساس شدم و باهاش سرد حرف میزنم یعنی انگار نمیبینمش به نظرتون زیاده روی کردم ههههه

اینم تغییرات من بعدازاشنایی با تاپیک گلبوته جون : همش مهمونی تنهایی میرفتم ،الان نمیرم. خوابیدن خون ...

خیلی عالیه😍👏👏👏

فک کنم زیاده روی کردی و میکنی

حالا از این ب بعد همین رویه رو برو جلو با این تفاوت که وقتی میاد سمتت با روی باز و لبخند بپذیرش

8
خیلی عالیه😍👏👏👏 فک کنم زیاده روی کردی و میکنی حالا از این ب بعد همین رویه رو برو جلو با این تفا ...

مرسی مریم جون، آره فکر میکنم خیلی بی احساس رفتار میکنم و رفتارعاشقانه ندارم البته تقصیرخودشه ازبس بهم گف تو همش دوروبرمی و همش ازم محبت میخوای منم سرد شدم یعنی خیلی معمولی باهاش رفتار میکنم

اینم تغییرات من بعدازاشنایی با تاپیک گلبوته جون : همش مهمونی تنهایی میرفتم ،الان نمیرم. خوابیدن خون ...

👏👏👏👏👏. به نظرم کار خوبی کردی رابطه رو قبول نکردی شاید اینجوری تشویق شبا زودتر بیاد خونه .

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍
مرسی مریم جون، آره فکر میکنم خیلی بی احساس رفتار میکنم و رفتارعاشقانه ندارم البته تقصیرخودشه ازبس به ...

فداااات

درست میشه همه چی 😍🌹😘

سلام .من چند وقته همراهتونم .18سالمه و همسرم29سالش.3ساله ازدواج کردم و یه دختر 5ماهه دارم.و تغییرات من تو این مدت:برای ظرف شستن از دست کش و پیش بند استفاده میکنم .شب ها قبل خواب صورتم رو یه روز در میون با شامپو بچه و ژل شستشوی صورت میشورم و مسواک میزنم و به دست هام کرم میزنم و به لبام پماد آ د و دو هفته یه بار صورتم و ابروم رو اصلاح میکنم تو خونه میرقصن آهنگ گوش میدم به تغذیه آم خیلی میرسم قرص های کلسیم و ویتامین دی و مولتی ویتامین و اهن میخورم لباس های کهنه رو دور ریختم .فقط نمی دونم چه طوری خرج کنم و از شوهرم پول بگیرم آخه واقعا چیزی ته حساب نمی مونه بعد ریختن قسط ها.و شوهرم هم هنوز محبتی از سمتش نمی بینم

انسان بايد سرنوشت خود را برگزيند، نه اينكه آن را بپذيرد.
1167

خانماا سلااام یه پیشنهاد بیاین یکم پیشنهاد برای کارای دیگه بدیم من هیچی دیگه به ذهنم نمیرسه مافقط داریم گزارش ا ایش و لباس نو اینچیزایی که فقط گلبوته جون گفت و‌میدیم یه چیزای دیگه بگین که چیکارکنیم

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘

مثلا چه کتابای خوبیه که مطالعه کنین اطلاعات عمومیمون بره بالاوازاینجور چیزاا

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘
مثلا چه کتابای خوبیه که مطالعه کنین اطلاعات عمومیمون بره بالاوازاینجور چیزاا

من کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی و کتاب رازهایی درباره مردان ازبارباری آنجلس رو خوندم هردوشون عالیه،بقیه دوستان هم هرچی کتاب خوب میشناسن معرفی کنن ماهم بخونیم

شیلااااااااان کجایی؟

سلام عزیزم

هستم

خوبم

فقط همسر خونه س نمیتونم بیام اینجا

بعد از سه روز خونه تکونی خونم مثل دسته گل شد و قرار شد این خونه تکونی عیدمون باشه😍

مهمان داشتم و تازه رفتن😉 مادر شوهر و پدرشوهر

کلی از پذیراییم و دستپختم تعریف کردن

پدرشوهرم به مادرشوهرم گفت دستور سوپ عروس رو ازش بگیر برام درست کن☺️

بعد از دوسال ازدواج برام هدیه آوردن 😜

835