975
44

خانم خوشگلا سلام🙋‍♀️👋

هدف از ایجاد این تاپیک تمرینی برای دوست داشتن خودمونه❤

خانم های متاهل برای داشتن یک زندگی عالی و شاد و همینطور بهترین همسر💑 و بهترین مادر بودن👩‍👦‍👦 باید اول یاد بگیرن که خودشون رو دوست داشته باشن

باید بدونند که خیلی ارزشمندن 👩

باید بدونن وقتی حال خودشون خوب باشه دیگه مشکلی نمیمونه و با قدرت و اراده ای که دارن میتونن از پس همه ی سختی ها بر میان 👧

در این راه باید صبور باشین

گذشت کردن رو یاد بگیرین و از هر چیز بی اهمییت ساده بگذرین 🙈🙉

پس برای شروع چند قانون وجود داره که باید رعایت کنید ☝️

همه ی ما ملکه هایی هستیم که تاج روی سرمون رو گم کردیم 🙆‍♀️، بیاید تاج رو پیدا کنیم و روی سرمون بزاریم😇 تا همه بدونند که چه جایگاهی داریم تو این دنیا و زندگی 🤗

قانون اول🙄 قبل از هر چیز به خودتون برسید.یعنی چی ؟! بهداشت فردی 

مرتب حموم کنید ، از عطر و خوشبو کننده استفاده کنید ، مسواک زدن رو به هیچ وجه فراموش نکنید ، در طول روز چندین بار موهارو شونه کنید ،دست و پاها رو مرتب مرطوب کننده بزنید ، ناخن هارو مانیکور کنید، اصلاح صورت فراموش نشه ، ماسک روی صورتتون بزارید حتما

موقع ظرف شستن حتما از دستکش استفاده کنید 

و خیلی چیزهای دیگه که حالتون رو خوب میکنه

قانون دوم؛ 

لباس های کهنه و تکراری تون رو بریزید دور 

لباس های مرتب و شیک بپوشید. نزارید هیچ لباسی تو کمد خاک بخوره. همه رو در بیارید و تو خونه بپوشید 

بزارید حالتون خوب باشه و از دیدن خودتون تو آیینه لذت ببرید 

حتما از صندل استفاده کنید. کمی پاشنه داشته باشه بهتره که موقع راه رفتن کمی لوندی بهتون بده 😉خلاصه دلبری کنید از همسر جان

از گیره و تل و گل سر هایی که دارید استفاده کنید 

طلاها و زیور آلاتتون رو تو خونه بندازید تا زیباییتون چند برابر بشه . 

قانون سوم🙂

زن بودن رو فراموش نکنید. زن یعنی لطافت ، یعنی ظرافت 

کار های مردانه رو بزارید کنار

با لحن آروم صحبت کنید ، تن صداتون رو کنترل کنید

کلمات زشت و بد رو برای خودتون ممنوع کنید 

غرغر کردن رو کامل ترک کنید 

گلایه و شکایت رو بزارید کنار

روحیه ای شاد و سرزنده داشته باشین . جوری باشید که کسانی که کنارتونن لذت ببرند

قانون چهارم 🙃

ورزش کنید ، اضافه وزن و کمبود وزن خودتون رو کنترل کنید 

همیشه و در همه حال آهنگ شاد گوش کنید .با آهنگ بخونید

رقصیدن و قر دادن با آهنگ واستون عادت بشه تو خونه 😉

قانون پنجم 😃

غذا ها رو به هیچ وجه با قابلمه نیارید رو سفره 

تو بهترین سرویس پذیراییتون غذا بخورید. چون ملکه ها😇 لایق بهترین هان. غذاها رو حدالامکان دیزاین کنید 

شیک غذا بخورید 😉

قانون ششم ☺

کار با موبایل و اینترنت رو کم کنید و رفته رفته این رو برای همسرتون هم جا بندازین که وقتی در کنار هم هستین گوشی رد بزارید کنار و از وجود هم و هم صحبتیه با هم لذت ببرید 💏

و کلی قانون های دیگه که باهم به اونها عمل میکنیم

اگر دلت میخواد همراه ما باشی برای ملکه بودن یاعلی بگو و قانون ها رو اجرا کن ....

❤❤❤❤

بی خبری، خوش خبریست🤗

969
دوستان تاپیک قبل رو فعلا قفل کردم تا دوستان این تاپیک رو ببینند دوباره فعالیت تاپیک قبل رو هم ادامه ...

سلام.کار خوبی کردی.میخواستم بهت بگم یه تاپیک جدید بزن گفتم شاید دلت نخواد دیگه نگفتم.پس با هم شروع میکنیم  

خدایا فقط صبر  

پس من هر شب بعد ساعت 10 میام گزارش کار روزانمو میدم از کارهای خوبی که برا خودم کردم و از اثراتش.فعلا هم مهمترین کار کم کردن کار با گوشیه.تصمیم گرفتم روزا دست نگیرم شبا که بچه ها خوابن فقط تایم کوتاهی اختصاص بدم.امیدوارم رو تصمیمم بمونم

خدایا فقط صبر  
سلام.کار خوبی کردی.میخواستم بهت بگم یه تاپیک جدید بزن گفتم شاید دلت نخواد دیگه نگفتم.پس با هم شروع م ...

پیرو پیشنهاد شما اینکارو کردم

و اینکه دوستان جدید حوصله نداشتم ۶۰ صفحه رو بخونن تا بفهمن چی شده 

کار خوبی میکنی

خود منم میام گزارش میدم 

بی خبری، خوش خبریست🤗
گلبوته جان من تو تایپک قبلی باهات آشنا شدم مرسی که وقت میزاری و مرتب همه رو برامون نوشتی 😄😘

فداتشم

دوستانی که مرتب به تاپیک قبلی سر میزدن تو ذهنم موندن که یکیش شما بودی

موفق باشی 

بی خبری، خوش خبریست🤗
978

دوستان فقط یه چیز مهم

اصلا عکس العمل های شوهرتون واستون مهم نباشه

مسخره کرده ، تیکه انداخت یا توجه ای به زیباییتون نکرد اصلا اهمیت ندین

فقط خودتون مهمین

حرص نخورین ، الکی سر هر مسئله ای دعوا نکنید 

بی خبری، خوش خبریست🤗

تاپیک قبلی قفل شد چرا😓

من امروز کلی لباس های قدیمی رو انداختم دور و یه سرویس چینی خوشگل آوردم تو دست.دیشب شوهرم.خوشش اومد گفت چقد خوشگلن.نمیدونم چرا اینهمه وسیله گذاشتیم خاک بخورن.اصن کلا یه چیز جدید تو خونه باعث تغیرروحیه آدم ها میشه 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان فقط یه چیز مهم اصلا عکس العمل های شوهرتون واستون مهم نباشه مسخره کرده ، تیکه انداخت یا توجه ...

یکم مدیریت لازمه مدیریت رو کنترل احساسات منفی تا کم کم عادت کنیم به کنترل کردن این احساسات.من الان شوهرم سر یه چیز مسخره بلند سرم داد زد منم با خونسردی جوابشو دادم ورفتم دنبال کار خودم ولی همچنان از درون از دستش ناراحتم ولی به رو خودم نیوردم

یه ادم غدومزاحم تو زندگیمه که 11ساله دارم تحملش میکنم وخیلی اذیتم کرده ومیکنه   دعا کنید شرش برای همیشه از زندگیم کم بشه  
تاپیک قبلی قفل شد چرا😓 من امروز کلی لباس های قدیمی رو انداختم دور و یه سرویس چینی خوشگل آوردم تو د ...

چقدر عالی من که چند ساله سرویس خونم شده پیرکس بااینکه چینی واکروپال دارم استفاده نکرددم چون میترسم بشکنه😬😒

یه ادم غدومزاحم تو زندگیمه که 11ساله دارم تحملش میکنم وخیلی اذیتم کرده ومیکنه   دعا کنید شرش برای همیشه از زندگیم کم بشه  
چقدر عالی من که چند ساله سرویس خونم شده پیرکس بااینکه چینی واکروپال دارم استفاده نکرددم چون میترسم ب ...

منم پیرکس بود جمع کن فقط دوتاشابذار مثلا برادم دست آشپزی.به تعداد خودتون آرکوپال بیار دم دستت.دنیا مگه چند روزه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
993
یکم مدیریت لازمه مدیریت رو کنترل احساسات منفی تا کم کم عادت کنیم به کنترل کردن این احساسات.من الان ش ...

منم گفتم خرید دارم یکم نق زد که تو بدخریدی فلانی دعوانکردیما منم بهم برخورد ولی خندیدم جوابش اونم گفت باشه میبرمت ولی هرجا من گفتم منم گفتم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باهمسرتون صحبت کنید و بگید که غیرازمواقع ضروری گوشی دست نگیرید .خیلی اثرداره.ماکه جزموارد ضروری دستمون نمیگیریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استاتر جان راه حل بده واسه اینکه دیگران حدصحبت کردن حد و اینکه هرچی از دهنشون در میاد موقع اعصبانیت نگن چطوری حد بزاریم واسشون

لوبیای مامان سمی بی صبرانه منتظرم تو دلم بیای جوونه بزنی. 😍😍😍😍😍 خداجون دوستت دارم. 😘😘
تاپیک قبلی قفل شد چرا😓 من امروز کلی لباس های قدیمی رو انداختم دور و یه سرویس چینی خوشگل آوردم تو د ...

بازش میکنم

بزار دوستان با اینجا آشنا شن 

فعالیتمون رو اونجا هم ادامه میدیم

میخوام قدم قدم بریم جلو

یه دو سه هفته ای اینجا باهم کار میکنیم تا صبر و گذشت و دوست داشتن خودمون رو یاد بگیریم

بعدش قدم بعدی میری سراغ نوع برخورد با شوهر 

قدم بعدی برخورد با بچه

قدم بعدی نوع برخورد با خانواده همسر

بی خبری، خوش خبریست🤗
استاتر جان راه حل بده واسه اینکه دیگران حدصحبت کردن حد و اینکه هرچی از دهنشون در میاد موقع اعصبانیت ...

دیدین وقتی یه آدم محترم و باکلاسی که به خودش میرسه و درست و محترمانه با بقیه رفتار میکنه رو میبینیم خودبه خود خودمونم باهاش درست رفتار میکنیم تو استفاده از کلمات بیشتر دقت میکنیم.خوب عزیزم اینجا هم گلبوته جون دارن همینو یادمون میدن همینکه به خودمون احترام بذاریم بقیه با احتیاط تر باهامون برخورد میکنن.یه عده هم هستن که فرهنگشون پایینه با این افراد زیاد سر حرف رو باز نکنید سعی کنید ازشون دوری کنید

خدایا فقط صبر  
991