2733
2734
عنوان

لیدی های مزدوج میشه بیااید منو از تاریکیهای ظلمت برهانید🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 46 پست
ده روز قبل موعد شروع بی نما و هر روز یه دونه بخور ساعتش فرق نداره صبح ظهر شب ولی اولی و انداختی سعی ...

مگر نباید از نخستین روز پری بانو قرص را ببلعد؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ این میباشد ولی از نی نی هم میترسم🙄

ما ک 7 سال طبیعی جلوگیری کردیم بعدشم راحت خدارو شکر نی نی دار شدیم قرص بدنتو میریزه یهم. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
آهان 😅😅😅 آخه اینجوری هورموناش میریزه بهم ،ممکنه بهشم نسازه اعصاب مصابشو درهم کنه

خو دیگه از الان امتحان میکنم ک اگه بهم نسازه مارکشو عوض کنم😶

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
2728
آهان 😅😅😅 آخه اینجوری هورموناش میریزه بهم ،ممکنه بهشم نسازه اعصاب مصابشو درهم کنه

اره واقعا خیلی بده همیشگی باشه یه موقه هایی مجبوری بخوره بد نیست 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
مگر نباید از نخستین روز پری بانو قرص را ببلعد؟!

من ک ده روز مانده ب موعدم تناول کردم و بسی موثر بود حال ک دوستان میفرمااااااایند همان کند😁

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

کاری به مارکش نداره،به بعضیا نمیسازه.هم ممکنه تپل بشی هم اعصابتو بهم میریزه

اما ممکنه هیچ کدوم این چیزاهم برات پیش نیاد

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2738
ای خواهر امیدوارم از اون دسته آدمای باشی که به محض اینکه تصمیم به بارداری گرفتی بارداربشی(این روزا ب ...

امیدوارم 

کاندوم نامزدم نمیدوسته واسه طبیعی هم ریسکش بالاس گرچه نامزدم میتونه اداره کنه ک ی وقت بند و اب ندیم ولی بازم میترسم چون واقعا الان شرایط نی نی نداریم

یاسمین خوبه

ما ک 7 سال طبیعی جلوگیری کردیم بعدشم راحت خدارو شکر نی نی دار شدیم قرص بدنتو میریزه یهم. 

میدونم طبیعی خوبه من نامزدمم میگه دوس ندارم قرص بخوری ولی اخه واسه یکی دوماه اول ازدواج میخوام هم من راحت باشم هم اون 

امیدوارم  کاندوم نامزدم نمیدوسته واسه طبیعی هم ریسکش بالاس گرچه نامزدم میتونه اداره کنه ک ی وق ...

خدا یارو یاورتون باشه

امان از دست این مردا با این علایقشون😑

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
بنظر منم نخور. چاق میشی حالت تهوع میگیری

خو میتونم الان واسه امتحان بخورم ک اگه بهم نسازه عوض کنم مارکشو یا دیگه نخورم

2706