2703
2553

من امروز پریود شدم 

حالا ماه بعد عروسیمه 

میخوام قرص ال دی بخورم از این ماه 

بیایین بم بگید چگونه مصرف بنومایم و چ ساعتی از روز بخورم بهتر بید😁

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ده روز قبل موعد شروع بی نما و هر روز یه دونه بخور ساعتش فرق نداره صبح ظهر شب ولی اولی و انداختی سعی ب نما ک روزایی دیگه هم همان ساعت بخوری

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
از روز اول پ شبی ۱عدد میل بنما من هیچوقت تناول ننموده ام  اما گمان میبرم طریقش همین باشد!!

سپاس میگذارم ای دوست 🤲😘

ده روز قبل موعد شروع بی نما و هر روز یه دونه بخور ساعتش فرق نداره صبح ظهر شب ولی اولی و انداختی سعی ...

همان خواهم کرد😂

2714
چرا ال دی میخای بخوری؟؟

میخاد مثل من شب عروسی پریود نباشه😄😄😄😄🙈😕

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

آفرررین به تو دختر خوب.معلومه ازونایی که مشقاشونو همیشه سروقت مینوشتن😁ما که کلا همه چیو قاطی کردیم خخخ

آره گلم فکر کنم از همین امروز باید بخوری تا بسته تموم شه.بعد از تموم شدنش 7روز صبر میکنی دوباره شروع میکنی.البته ی سرچم بزن مطمئن شی

شالتم افتاد جو و فوق العادش کرد! بعله    
طبیعی یا با ک...جلوگیری کن

اخه موخوام اول ازدواجی راحت باشم و استرس باردار شدن نداشته باشم 😫

آهان 😅😅😅

آخه اینجوری هورموناش میریزه بهم ،ممکنه بهشم نسازه اعصاب مصابشو درهم کنه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

خخخخ این میباشد ولی از نی نی هم میترسم🙄

اخه موخوام اول ازدواجی راحت باشم و استرس باردار شدن نداشته باشم 😫

ای خواهر امیدوارم از اون دسته آدمای باشی که به محض اینکه تصمیم به بارداری گرفتی بارداربشی(این روزا باردارشدن خیلی سخته)

با ک...و طبیعی هم اگه رعایت کنی بارداری اتفاق نمیفته

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
آفرررین به تو دختر خوب.معلومه ازونایی که مشقاشونو همیشه سروقت مینوشتن😁ما که کلا همه چیو قاطی کردیم ...

عاره من همیشه مشخامو سر وقت مونویسم😁

اخه قرار بود شب ۲۹ اذر عروسیم باشه دیگه کنسل شد و ماه قبل نتونستم بخورم 

دیگه گفتم حالا ک افتاده واسه اول بهمن ماه از الا جلوگیری بنومایم😎🤗

2706