2726
عنوان

توی خونه پدری و قبل از ازدواج این کارها رو انجام بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 27478 بازدید | 198 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از پدر مادر ها اجازه میدن مسئله مهم اینه که شما نشون بدید بلوغ لازم برای انجام کارها رو دارید

من همشووو داشتم😊تنهایی زندگی.تو شهر دیگه تنهایی سفر پاسپورت و کربلا و ترکیه😁از 24 تا 28 سالگی بعدشم ازدواج و دیگه هیچ کدوم تنهایی نه

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

همیشه به شوهرم میگم حتما میخوام دخترم تجربه سفر بدون والدین و زندگی بدون والدینو داشته باشه البته مخالفه ولی بابام حریفم نشد اینکه دیگه راحتتره😉

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
2728
من همشووو داشتم😊تنهایی زندگی.تو شهر دیگه تنهایی سفر پاسپورت و کربلا و ترکیه😁از 24 تا 28 سالگی بعدش ...

لذت ازدواج موفق اینه که یک همراه خوب برای تمام اینها خواهی داشت

اگر میگفتی دیگه هیچ کدوم نه یعنی مشکل داشت

ولی هیچ کدوم تنها نه یعنی یه آدم پایه اومده توی زندگی ات 

😁
لذت ازدواج موفق اینه که یک همراه خوب برای تمام اینها خواهی داشت اگر میگفتی دیگه هیچ کدوم نه یعنی مش ...

اره شاید بخاطر اینکه ازدواجم خیلی عقلانی بود و کمی هم احساسی البته

اعتماد به دخترتون خیلی مهمه اینکه بابام باهام اومد شهرستان مطمئن شد از محل زندگی و کارم و گفت فک کن من همه جا همراتم اونجوری زندگی کن همین !!!

دختر بی مغزی که واسه رنگ مو شوهر کنه همون بهتر شوهر کنه طلاقم بگیره... 

دوستم سوم دبیرستان بخدا گفت انگیزه ازدواجم اصلاح صورت و ابرو بود البته سال 85 بود

دختر بی مغزی که واسه رنگ مو شوهر کنه همون بهتر شوهر کنه طلاقم بگیره... 

هیشکی نمیگه برای رنگ مو ازدواج کردم 

ولی خیلی ها برای آزادی بعد ازدواج شوهر میکنن که رنگ مو هم جزوش هست

😁
2706