2703
2553
عنوان

تیرویید پرکار

146 بازدید | 7 پست

سلام به همه

میزان tsh من خیلی کم برابر 0.03 بود میزانanti tpo ,anti thyroglobin  هم خیلی بیشتر از حد نرمال بود میزان t3,t4 نرمال بود میدونم پرکاری تیرویید هست ولی میخاستم بدونم درمان میشه ؟یا باید همیشه قرص بخورم؟ قصد بارداری داشتم فکر کنم دیگه نمیشه درسته؟ممنون میشم راهنماییم کنید

من کم کاری داشتم دکتر بهم قرص داد

شما هم باید بری دکتر بهت قرص بده

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من قبل از بارداری تیروییدم نرمال بود تو بارداری کم کار شده 

دکتر گفت برطرف میشه مشکلی نیست و طبیعیه  مشکلات تیرویید در بارداری

فکر نمیکنم خیلی نگران کننده باشه عزیزم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من قصد بارداری دارم کسی نبوده با تیرویید پرکار باردار شده باشه؟چون فکر کنم خطرناکه بارداری

حاری من پر کار بوده حامله شده الانم بچه ش یک سالشه..نگران نباش...منم کم کاری تیروئید دارم

2714