2726

سلام.دو روزه هر چی تاپیک میبینم همش یا دارن ارزوی مرگ میکنن یا دنبال راه خودکشی هستن.چقدر ما مردم بدبختی هستیم.دلم گرفت.همش عنوان تاپیک ها اینه:اشکم بند نمیاد-از غصه دلم داره میترکه-ازخونه فرار کردم-شوهرم به قصد کشت کتکم زد و از خونه بیرونم کرد حامله هم هستم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زندگيا پر از مشكله ميان اينجا درددل ميكنن بيچاره ها اگر اينجا هم حرفى نزنن ك دور از جون غمباد ميزنن دق مرگ ميشن.........

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!

عزیزم غصه نخور دعا کن من نی نی دار بشم  میام تایپیک میزنم کل وشباش .جیغ ودست وهورا  که منم نی نی دار شدم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من واقعا تاپيك هاي اين مدلي رو سعي ميكنم وارد نشم 

مخصوصا كتك ها 

خودم رو واس چيزي كه نميدونم راسته يا نه چرا انقدر ازار بدم 

شايد بقيه دوست دارن اين موضوعات رو يا به اندازه من ذهنشون درگير نميشه

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706