2737
2734

به منظور دریافت نتیجه مطلوب پس از جراحی زیبایی پروتز سینه، لازم است تا به مراقبت های بعد از عمل جراحی ، توجه نموده و با دقت به انجام مراقبت ها بپردازید.

توصیه می شود، یک الی دو روز اول پس از جراحی سینه یک نفر کنارتان باشد.

دست کم تا سه هفته از خوابیدن روی شکم  بپرهیزید و طاق باز استراحت نمایید.

تا زمانی که پزشک دستور داده ، از سوتین طبی استفاده نمایید.

به منظور کاهش ورم و کبودی می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.

مصرف دخانیات و الکل را دست کم تا دو هفته پس از عمل پروتز سینه ، قطع کنید.

هر نوع فعالیت و حرکتی که بر روی قفسه ی سینه فشار وارد می کند را قطع کنید.

اگر کمی درد در سینه هایتان احساس کردید ، طبیعی است و نگران کننده نیست. لازم به ذکراست هیچ دارویی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.

استفاده از سولاریوم و دستگاه های برنز کننده، باعث بروز مشکل برای پروتز سینه می شود، مجاز به استفاده از این دستگاه ها نمی باشید.

بهتر است دو‌ الی سه روز اول بعد از جراحی را استراحت نموده و پس از آن به انجام فعالیت های روزانه بپردازید.

بعد از گذشت 48 ساعت از جراحی پروتز سینه ، می توانید سوار هواپیما بشوید.

پیاده روی های آهسته مانعی ندارد، اما برای دیگر ورزش ها حداقل دو ماه ممنوعیت خواهید داشت.

به طور کلی در حدود دو ماه کمی محدودیت برای پرداختن به فعالیت های تان دارید و می توان گفت هر گونه فعالیتی که موجب شود تا شما احساس درد داشته باشید را بهتر است انجام ندهید تا بهبودی حاصل گردد .

منبع: وبسایت دکتر محمد رضا شفیعی - بورد فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی

من چهار ساله نميتونم ب شكم بخوابم اصلا خوابم راحت نيست 

پشيمونم از عمل

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!
من چهار ساله نميتونم ب شكم بخوابم اصلا خوابم راحت نيست     پشيمونم از عمل

جداً ... ولی یکی از دوستای من که همیشه دمر میخوابید این عمل رو انجام داد و بعد از شش ماه که ازش پرسیدم چطوری میخوابی؟ گفت خیلی ساده ، مثل قبل، خیلی هم راحتم! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جداً ... ولی یکی از دوستای من که همیشه دمر میخوابید این عمل رو انجام داد و بعد از شش ماه که ازش پرسی ...

میگن دمر نخوابید بهتره . خودمم پیش دکتر مریم شریفی پروتز سینه انجام دادم میگفت مراقبت های بعد از پروتز سینه خیلی تو نتیجه کار تاثیر میگذاره

2728
2738

به نظرم پروتز سینه به چند روز مراقبت کردنش می ارزه.. دکتر من خانم دکتر نفیسی بودن گفتن من بعد از عمل پروتز سینه نهایتا یه هفته استراحت داشتم کافیه و بعدش می تونم برم سرکار 

خواهرم پیش دکتر نداف عمل پروتز سینه کرد یکی دو روز اول فقط واسه بخیه هاش اذیت شد ولی اصلا درد نداشت  منم لیفت کردم خیلی خوب بود و بعده یه هفته راحت رفتم سر کار و اصلا اذیتم نکرد مه سوتین مخصوصه ناراحتم می کرد نه جای زخم هاش زودم خوب شد واسه هر دوتامون http://drnadafkermani.com/عمل-پروتز-سینه/

من لیفت و پروتز همزمان کردم پیش دکتر اعظم صلاتی وااااقعا کارشون حرف نداره یکی از بهترین ها هستن مخصوصا اگر می خواید که جراح پستان تون خانم باشه حتما برید پیش شون . مهم تر اینکه فوق تخصص پستان هستن و به بافت پستان آسیب نمیزنن این خیلی مهمه

من پیش دکتر مریم شفیعی عمل لیفت سینه انجام دادم. سینه هام خیلی بزرگ بود بعد از زایمان و شیردهی هم لفتاده شده بود. الان خداروشکر خیلی بهتر شده . از عملم خیلی راضیم کار دکتر شفیعی خیلی عالی بود.

من ادرس سایتشون رو دارم میدم هر کی خواست نمونه کاراشون رو ببینه بره سر بزنهhttp://dr-shafiei.ir/
02166933906

2706