2726
عنوان

کسی تعبیر خو اب بلده ؟؟

99 بازدید | 14 پست

دیروز پسر خواهر شوهرم میگفت خواب دیده همسرم که یعنی داییش باشه ازدواج مجدد کرده یعنی شوهر من .میگفت دختره هم کنارش لباس عروس پوشیده بوده نمیشناختش فقط میگفت همه میگفتن حیف زن اولش نبود این چیه گرفته ؟؟

من از دیروز نگرانم شنیدم خواب ازدواج مجدد تعبیر خوبی نداره 

کسی تعبیر خواب بلده

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی گوگل بزن 

زدم خیلی متفاوت جواب میده متوجه نمیشم .

خودت خواب ببینی  هست .کسی خواب ببینه ننوشته

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
نه شاید حامله ای  

خدا نکنه بابا دوتا دارم عین خر تو گل وا رفتم

خدا نکنه بابا دوتا دارم عین خر تو گل وا رفتم

نمیدونم والا ولی میگن هر کی این جوری خواب ببینه اون طرف بارداره 

ایشاله خیره 

تاپیک هر روز: روی اینجا کلیک کنید و خداوند سر آفرید که روی گردن باشد نه در باسـن دیگران ... نمیدونستید بدونید گلم   
هرچی خودت تعبیرکنی همون میشه پس به خوبی تعبیرکن بعدم من وقتی خواب این مدلی براکسی دیدم طرف حامله شده ...

عزیزم خواب منو بلدید تعبیرشو؟

من خواب دیدم دوتا خانم اومدن بهم دوسه تا دسته گل نرگس دادند

انقدر بوی گل پیچیده بود که حتی وقتی بیدار شدم از شدت بوی گلهای نرگس سردرد گرفته بودم تو بیداری

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
عزیزم خواب منو بلدید تعبیرشو؟ من خواب دیدم دوتا خانم اومدن بهم دوسه تا دسته گل نرگس دادند انقدر بو ...

انشالله خیره. تعبیرش خوبه خصوصا که میگی بوشم احساس کردی برای مجرد شوهرکردنه و برای یک زن دختردارشدنه 

2706