2733
2734

من دختریم که توی یه خانواده با تفکر سنتی بزرگ شدم مومن نیستیم ولی سنتی و قدیمی هست طرز تفکر خانوادم چه پدر چه مادری!

من توی زندگیم یه بار فقط تولد دوستام رفتم اونم بعدش کلی حرف شنیدم ... تا حالا نه سفر مجردی رفتم نه عروسی دوستام نه مهمونی نه ... عصر از سرکار مستقیممم میرم خونه هیچ تفریحی ندارم .

6 ماهه با یه پسری اشنا شدم که خیلی خوب و اقاست و محدودیت های منو درک میکنه و بهشون احترام میزاره .. دست از پا خطا نکرده این مدت.

3 شنبه همو دیدیم بهم گفت عروسی دوست صمیمیم دعوتم خیییلی دوس دارم که بیای ... گفتم میدونی که خانوده من چجورین

کلی التماس و خواهش کرد

اومدم بهوشن گفتم نذاشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا روابطتون رو رسمي نميكنين ؟

عزیزم اون فعلا شرایط زندگیش جالب نیست پدر و مادرش در استانه جدایی هستن ... شرایط مالیش هم در حدیه که 50 پس انداز بیشتر نداره یه پراید. همسن خودمه .کارمند یه شرکته

6 ماهه با یه پسری اشنا شدم که خیلی خوب و اقاست و محدودیت های منو درک میکنه و بهشون احترام میزاره .. ...

پدر مادر منم بودن نمیذاشتن حالا شما که میگی سنتیو سخت گیرن معلومه نمیذارن عروسی دوست کسی بری که هنوز باهاش عقد نیستی

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
چه معنی داره دختر ۲۸ ساله کارمند فوق لیسانس ازادی داشته باشه شوخی کردم باید رو مخ مامانت یا خواهرت ...

عزیزم رو مخ بابام رفتم خییییلی راحت تر از مامانمه ... مامانم میگه دختری که با یه پسر بره مهمونی یا عروسی خرابه

6 ماهه با یه پسری اشنا شدم که خیلی خوب و اقاست و محدودیت های منو درک میکنه و بهشون احترام میزاره .. ...

عروسی دوست دوست پسر رو مطمینن خانواده منم نمیزاشتن برم...خانواده سنتی هم نبودیم

ولی تولد دوستام میزاشتن البته من زیر 20 سال بودم خونه بابام

به نظرم تولد و دور همی و گشت و گذار و پیک نیک و سفر با دوستا رو باید بری

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
اون موقع هم ميفته گير شوهر بدترين كار ازدواج به خاطر فرار از محدوديته

نه منظورم ازدواج با کیس مناسب نه بخاطر فرار از محدودیت هرکی اومد بره باهاش ازدواج کنه

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
2706