1874
1924
عنوان

اخه چرا جاریم انقد از من متنفره😞

2253 بازدید | 60 پست

جاری من خیلی از من بدش میاددد دلیلش رو نمیدونم‌ولی ازم متنفره و رو میندازه. چن وقت پیش شوهر خاهرشوهرم بهم‌گفت که ریحانه( جاریم) به من گیر داده بود که بیاین بریم بیرون و‌تفریح منم یه گروه درست کردم‌که هماهنگ‌کنیم حالا میخام شما رو‌هم ببرم تو‌گروه که اگه جایی رفتیم شما هم بیاین منم موافقت کردم. از وقتی منو‌برد تو گروه جاری یه کلمه حرف نزد حالا من چتای قبلیشون رو خوندم همش جاری حرف زده بودااا. ولی کلا سه چار روز ساکت بود و‌چیزی نمیگفت تا اینکه دختر خاله شوهرم گفت ریحانه چی شده چرا ساکته. بالاخره جاری به حرف دراومد گفت من چن روزه کار داشتم بعد دختر خاله شوهرم گفت که میگفتین بیام کمکت گفت نه کارام تموم شده سرم درد میکرد . بعدم باز ساکت شد دیگه حرفی نزد حالا امشب از گروهه لفت داد خاهر شوهرمم خیلییی طرفدار جاریمه گفت که گوشیش هنگ کرده لفت داده شوهرش گفت اره جون خودش ، منم گفتم فک کنم به خاطر من لفت داده چون از وقتی من اومدم ساکته از اومدن من ناراحت بوده یه دفعه گفت سر درد دارم یه دفعه گفت کار دارم الانم میگه گوشیم هنگه . به نظرتون نباید میگفتم؟؟؟

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

ازمن به شمانصیحت دوست خوبم هیچوقت با فامیل همسر اینقد گرم نگیر بی خیال از گروهم لفت بده ودیگه پیشو نگیر سعی کن خود دار باشی

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
1911

میدونم خاهر شوهرم طرفداریش رو میکنه میگه نه گوشیش هنگ‌بوده و‌برا همین احساس میکنم‌خودم روکوچیک کردم اینجوری گفتم .فک میکنن برام مهمه یا از روی بدی میگم‌ واقعا دلیل این همه تنفر رو‌نمیدونم‌چیه

جاريت يك عدد اسكل ميباشد😐

و اسكل ها هم بي ارزش ميباشند

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1904

به همین دلیل که جاری من ازم متنفره 😁😁هیچ وقت نفهمیدم چراااا. تازه اون انقدر منو اذیت کرده . دوران نامزدی رو واسم جهنم کرد فقط به خاطر اینکه من خودمو بکشم کنار خواهرش بشینه جای من 

توهم ازش متنفر باش!

حتما ازش خیلی سَری که ازت بدش میاد! خوشال باش😉

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞