2726
عنوان

گریه نکردن نوزادم

8729 بازدید | 40 پست

نی نی من 8 روزشه گریه نمیکنه موقع گرسی هم یکم نق نق میکنه البته وزنش کمه وضعیفه 

شما میدونین این گریه نکردن مشکلی نداره یعنی علتش خدایی نکرده چیز بد نیست؟ 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نی نی منم همینجوری بود تازه بزور بیدارش میکردم شیرش میدادم یخورده ضعیفه عزیزم خوب بهش شیر بده خوب میشه انشالله پسر من که الان بیست روزشه خوب شده

خدایامرسی بابت همه چیز😍
به خدا نگرانشم یعنی از ضعفشه یا خدایی نکرده مشکلی داره

عزیزم اگه موقع تولد مشکلی نداشته نگران نباش دختر خواهرم یه ماهش بود صداش در نمیومد خواهرم زار زار گریه میکرد که این بچه لاله😃اخرش مامانم کفری شد طفلی و نیشگون گرفت بچه گریه کرد گفتیم بیا اینم از لال .بازم خیلی نگرانی یه دکتر ببریش بد نیست و خیالت راحت میشه

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
نی نی منم همینجوری بود تازه بزور بیدارش میکردم شیرش میدادم یخورده ضعیفه عزیزم خوب بهش شیر بده خوب می ...

دقیقا به زور بهش شیر میدم

وسط شیر خوردنم خوابش میبره

از کجا میفهمین شیری که خورده بسش هست؟ 

خودش خوب شد؟ از کجا فهمیدین این مشکل رو داره؟ کلا سایلنت بود؟ 

دکترتشخیص داد وگفت مشکل مهمی نیست تایک سالگی خود به خود خوب میشه دهنش روتکون میدادحالت صورتش مثل گریه کردن بود ولی بی صدا به زور کمی ایح ایح میکرد😞وزن نی نی شما چقده نارسه؟؟؟؟

دکترتشخیص داد وگفت مشکل مهمی نیست تایک سالگی خود به خود خوب میشه دهنش روتکون میدادحالت صورتش مثل گری ...

وزن نی نیم 2400 بود سزارین بودم طبق محاسبه دکترم نارس نیست

دقیقا به زور بهش شیر میدم وسط شیر خوردنم خوابش میبره از کجا میفهمین شیری که خورده بسش هست؟ 

منم‌نمیفهمیدم همش استرس داشتم ولی بردمش دکترشفت وزن گیریش خوبه خداروشکر یعنی خوب شیر میخوره

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706