2726
عنوان

ی اتفاقی افتاده باردارا و ترسو ها نیان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 76 پست
عهههه واقعااااا...بنظرت مشکلم چیه ؟؟؟

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/فلج_خواب

برو این مطلب رو بخون قشنگ نوشته ک دلیل علمیش چیه 

تو باور عامیانه بهش میگن بختک ولی درواقع بخاطر ی سری فعالیت ناقص مغزیه

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/فلج_خواب برو این مطلب رو بخون قشنگ نوشته ک دلیل علمیش چیه  ت ...

اره دقیقااا بیشتریا بهم گفتن بختکه نمیدونم قران بزار بالا سرت و اینکه گفتن شاید برات دعا و جادو اوردن  

حتما باشه فداتشم امتحان میکنم...اولین کسی بودی ک منو دک کرد گریم گرفت بازم ممنونم

قربونت برم من گریه جرا گلم 

من خودم چون تجربه شو دارم واقعا هرکی رو ببینم بگه این حالت بهم دست داره راهنماییش میکنم ک نترسه چون خودم بار اول خیلی ترسیدم 

حتی الانم در وحله اولم میترسم ولی بخودم میگم اینی ک میبینی بازی مغزته 

2728
حتمااااا تو چقد خوبی عزیزم ممنون از وقتیکه برام گذاشتی ببخشید  

خوشحالم تونستم کمکت کنم عشقم توهم اگه دیدی یکی مث خودت بود حتما کمکش کن

اره دقیقااا بیشتریا بهم گفتن بختکه نمیدونم قران بزار بالا سرت و اینکه گفتن شاید برات دعا و جادو اورد ...

من خودم تو هر موضوعی اول دنبال دلیل منطقیش میگردم حتی امشبم همه ش میگفتم کش مو به بالش چسبیده بوده بعد فکر کردم ک امکان نداره و تاپیک زدم ولی از مامانم ک پرسیدم دیگه خیالم راحت شد گلم خوشحالم ک تونستم بهت کمک کنم😘

فداتشم مهربوووون خدا ایشالا خیرت بده وهرچی ازخدا میخای بهت بده گلم

بهت درخواست دوستی میدم دفعه بعدی ک بهت اسن حالت دست داد اگه تونستی از پسش بربیای بهم پیام بده

باشه عزیزم لطف میکنی 

😘😘😘😘امیدوارم ک دیگه اینجوری نشی گلم 🤲🤲🤲

منم یکی از روسری هام غیب شده و نیس

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
😘😘😘😘امیدوارم ک دیگه اینجوری نشی گلم 🤲🤲🤲

انشاالله بازم ممنون بخاطر وقتیکه برام گذاشتی خیلی خوشحال شدم از همصحبتیت واقعا استفاده کردم مزاحمت نمیشم دوست خوبم شبت شیک 

منم یکی از روسری هام غیب شده و نیس

از مامانت اول بپرس شاید اون برداشته مث من متوهم نشو😂😂😂😂

از مامانت اول بپرس شاید اون برداشته مث من متوهم نشو😂😂😂😂

نه اخه من عروسی کردم . تو خونه بابا نیسم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706